Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
Xcrack, 23 Ocak 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
winston 2.30 ytl , malboro 3.30 ytl , 1 ytl için mi paraları yok , yuh derim :)

nası 2.30 ytl 2.60 ytl :D[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Derslerime Agırlık Veriyorum. Ben Onların Degil Onlar Benim Altımda Eziliyor
Anteplinin Oğluyum Kurşun Yerim Laf Yemem
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala başlamadım ve başlamıyacağımda.

Bi kere başladınmı diyenlere cevabım.
bi kere içtim içkiliyken
ama sonra bidaha hiç içmedim.hiç canım istemiyor etrafımda birsürü içen insan olmasına rağmen

bence iradesiz insan içer.
Ayrıca içenlerde 5. sınıf vatandaştır.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 23 Ocak 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
Ayrıca içenlerde 5. sınıf vatandaştır.

pardon çıkaramadım?
burası hindistan mı? yoksa ortaçağ avrupası mı?
bir de diğer 4 sınıfı sayar mısın?[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunu şimdi cumhuriyetçilik ilkelerine bağlama
ne alakası var.

Sonuçta toplumda benim gözümde sigara içenler 2. sınıf vatandaştır.
Avrupa ya girmek için herşeyi yapan bir toplumuız.
Avrupa dada 2. sınıf vatandaş olarak görülüyorlar.
heryerde mekanlar ayrıdır.O zaman cumhuriyet i yokmu sayıyoruz.
bu toplum içinde bir olaydır.
Ama bence yasallaştırılmalıdırda.
Her mekanın sigara içme bölümü olmalıdır.Ayrımcılık olmalıdır.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

herkes kendine göre haklidir, isteyen istedigini yapar kimsenin kalkip burda sen sigara iciosun 547343113354. sinif watandassin,hatta insan bile olamassin die birisini ezmeye hakki yok..ben sana kalkip nie saclarin böyle iireeeencsin diyomuyum .. =P :hmm:

*gururla sigarasindan bir firtt ceker...*[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman aynı anlayışı sigara içenlerde göstersinlerki.
başkalarını zehirlemesinler.Başkalarının yaşam sürelerini kısıtlamasınlar.
bunada kimsenin hakkı yoktur.

ben sokakta yürüyen bacalar görmek istemiyorum.
oturduğum mekanlarda pöfür pöfür sigara kokusu duymak istemiyorum.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

tek zehirleyen sigara diil ona bakarsan azotta öldürür o zaman, arabalarin arkasindan gecmiomusunuz egzozdan gaz cikio diee...[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
herkes kendine göre haklidir, isteyen istedigini yapar kimsenin kalkip burda sen sigara iciosun 547343113354. sinif watandassin,hatta insan bile olamassin die birisini ezmeye hakki yok..ben sana kalkip nie saclarin böyle iireeeencsin diyomuyum .. =P :hmm:

*gururla sigarasindan bir firtt ceker...*

Hehe görecem ben seni.
20 yıl sonra "neden bu merdivenler bu kadar uzun ya?" diye düşünmeye başladığında da gururla nefes nefese kalınca beni hatırlarsın, olur mu =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 23 Ocak 2005 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 23 Ocak 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 22:41 tarihinde demiş ki:

*gururla sigarasindan bir firtt ceker...*

Hehe görecem ben seni.
20 yıl sonra "neden bu merdivenler bu kadar uzun ya?" diye düşünmeye başladığında da gururla nefes nefese kalınca beni hatırlarsın, olur mu =)

haha olsun hic olmassa kendi kendimi zehirledigim icin suclicak birileri olmaz =P ben daha fazla yasamiyim zaten =) haha son pismanlik neye yarar sarkisini müslüm gürses mi sölüodu .. bak simdi ölücegim sahne gözlerimde canlandi.. elvedaaa simdiden =P sende bi vanille vardi cook ii insandi yazik oldu dersin arkamdan :-D[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...