Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suns vs Nets

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Nash geri döndü artık suns toparlanmaya başladı.
Amare 33 Sayı
Nash 30 sayı (Season high) gibi iyi skorlarla netsi devirmeyi başardı.Böylelikle 6 maçlık malubiyet seri sona ermiş oldu :D
Kidd 23-43 (%54) ile oynadı.Bakalım ilerki günler nelere gebe..[signature][hline]The sickness that you are
The plague that made me starve
Sosyal ağlarda paylaş

manyak maçtı bende özetini izleyebildim.Nash formda olduğunu gösterdi,yaa kristc 2 tane üst üste block yedi ben orda koptum süperdi :)[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
windows konulu bir albüm galiba:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 24 Ocak 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
Dallas ta kaldı kaç sene noldu? Hiçbirşey,eh burda hiç olmazsa kendini buldu.

tamam kendini buldu şimdi geri gelsin :D
şaka bi yana heralde başladığı yerde bitirmek istiyo kariyerini bu kadar uzun bi kontrat yaptığına göre[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Sosyal ağlarda paylaş

kidd savunma yapar istedi mi, nash yapamaz onun kdr. kidd suns gibi bi kadroyla oynarsa o neler yapardi onuda dusunmek lzm tabi...[signature][hline]Erevy wrod in tihs sohrt pgaararh is slepeld cploetemly wnorg but you soluhd be albe to raed it nrmlaloy? Apnptpaarly the hmaun biarn olny ndees the frsit and lsat ltretes to be in the creorct ptosion for a wrod to be lilgbele.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...