Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Ocak Gecesi Olan Mass Horde Raidi [Bol Resim İçerir]

Dalamar

Öne çıkan mesajlar

İlk Geldiğimde millet olaya girmişti bile

Dehşet bir kalabalıkla şehre girdik

Birkaç cesur alliance içimize kadar girdi ama çıkamadı =)

Daha sonraları alliance çoğaldı ve bende uzaktan izlemeyi seçtim :)

Linç!

Buradada alliance sürü halinde beni linç ediyor.

Tedaviden önce

Tedaviden sonra
[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]
Wow:Hordish Manner Hellnar - Orc Shaman
Dalamar şimdi tatilde!

Sosyal ağlarda paylaş

Laptopla nereye kadar diyerek yarın okula da bir tane masaüstü almak için Gold a gidiyorum.
Yoksa raidlerde kim kesecek sizi :D[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

haha :))tam tersi alliance oyunculari acisindan horde oyunculari icin gecerli...
Gecen IF de iken duydum adamlar darnassus daki Aow u indirmisler asagi gidip...
Darnassus a 30-40 kisi girmek biraz zor ama adamlar iyi koordine olmuslar,sneak desem 40 kisi nasi sneak etsin...
Lakeshire i basmak ama biraz ayip,yani oynayanlar bilirler oraya 20-25 arasi alliance playerlari gider.Duskwood ama tam raid alani ve cok zevkli geciyor genelde,creepler orta derece,oyuncularda 30 + oluyor genelde,birde horde eklenince super eglenceli,zaten atmosfer acisindan en iyi town oyundaki...
Sosyal ağlarda paylaş

sslerın harıka oyun akısında ss bulmak zor saten betalarını oynayamamısım ser acılmasını beklemekten cıldırmak uzereyım sızın gıbı lerın bu ss lerı bırazda olsa yatıstırıyoo benı. bide o kalabalıkta ben oynayabılırmıyım acaba endıselendımsımdı kım nerde nasıl derken olmakten korkuyom umarım alay konusu olmadan orenırım cabucak.
ssler ıcın cok saol[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ss nasıl alıyorduk ben alayım bari ss ben raid yapmıyorum daha yapacak kadar lvl yok bende ama gelenlerle kapışıyoruz onların resimlerini koyarım ben de redridge de takılıyorum alliance'ım birkaç horde gelip duruyor 4 er 5 er dalıyor bzm lvl 20 25 lere ama bazen alıyoruz herifleri nasıl oluyorsa artık hatta 40+ mage i kovaladığımı bilirim lvl 25 rogue ile ama ztn adamın hiti azalmıştı yani :)...
bir şey daha bu cosmos kullanıyorsunuz galba bu ui olayını anlamadım ben biraz karıştırdım da bir arkadaş link koyabilir mi bunu indirebileceğim ya da özelden yardımcı olsa çok sevinirim...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

Orda senin cesetinin başındaki rogue sanırım demi o bu vurdu ilk darbeyi[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Of ne güzel SS'ler...
WoW için farz yeni makina hemen uzuyorum bilgisayarcıya.
Bu arada Keyimiz çevrilirse biz de geleceğiz.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

ya kaç ping alıyorsunuz?
bağlantınız ne yani.
adsl illaki deli gibi yüksek ping verir de
128 cableyim ben , fazla ping alacaksam 256a çıkarmak lazım.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair.
Sosyal ağlarda paylaş

head cable ile istanbuldan oynayıp çok iyi ping alanlar var. 60-80 olmasa bile 100-150 civarında alıyorlar galiba. ki ben almanyadan anca o kadar alıyorum, bazen daha bile yüksek. upgrade için ram'e ağırlık vermeni öneririm.

alliance ile ilgili. ganglene ganglene bi hal oldum. adamlar bir iki kişi gezmiyor. min 3-4. bazen şansa falan tek kişi görüyorum. bakıyorum yazık mob kesiyor, ya da level düşük oluyor saldırmıyorum. 5 sn sonra 3 kişi gelip saldırıyorlar.

en son dün benden 2 lvl üst bir warlock mob kesiyordu. bekledim mob'u öldürsün diye. mob'u öldürdü bekledim manası dolsun diye, sonra saldırdım. hop arkadan 2 tane daha geldi. acımicam artık ya baydım. yine düşük levellara dalmam da fazla yufka yürekli de olmamak lazım.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 24 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:bzm lvl 20 25 lere ama bazen alıyoruz herifleri nasıl oluyorsa artık hatta 40+ mage i kovaladığımı bilirim lvl 25 rogue ile ama ztn adamın hiti azalmıştı yani :)...

aptalmish mage demekki o lvl farki ile 100 hp si olsa alir seni.senin vurdugundan fazlasini regenere olur zaten adam..[signature][hline]http://www.yourgameshop.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...