Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

cata sonrası ben vanilla dünyasında hiç quest yapmamıştım. dwarfların bölgelerinde quest yazan adamların hepsi kovulur umarım. çükleri kalkmaz threesome ortamında falan.

westfall çok güzel. (tu)

monku da dwarf açtım, bu gidişle bütün karakterler dwarf a dönecek asdasd. baya sevdim ya yeni modellerini. her şey güzel görünüyor üzerinde.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Laurelin said:

b takimi degil c takimina verilmis wow demekki ehue

Paladini vermişler valla, dk fantastich her zamanki gibi. Hayır pally oynamayın pally oynamayın dedikten sonra hala isyanın kime. Harbiden de ashbringerı verdik diye bok gibi yapmışlar classı asd

sikayetim yaradana artik benim ya :(

ilk defa class uzerine exp yaptilar, her classin ustunde ince ince calistilar, sapik lore var hem artifact hem class campaignde ama ustune gidip fluffini en sevdigim classin icine ettiler :( reputationdi suydu buydu saymiom bile, gebertseler yeniden valanyr veya shadowmourne kasmam baska classa misal eheuehu

pislik herifler ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

her specte agir dizayn flawlar var paladinde, anca kalgan denen salak 2016 da boyle salak design directiona yesil isik yakabilir

holy misal talentlari cok anlamli degil, master range e bagli ve mobilty dusuk, dizayn olarak range ile melee arasinda optimal biryer bulman lazim ki ideal meleede durmak oluyor bazen. tank healerisin ve bazen martyr ile kendine hasar verip heallaman en optimali oluyor. legion raidlerinde spike damage korkunc

ret eglenceli degil, greater blessingler gene en agri design flaw oyunda su anda. butun raidwide bufflar kalkti ama might ve wisdom korkunc guclu. 5 saniyede bir healerin %1 mana almasi az buz bisi degil, might ise daha korkunc. zaten kopek gibi dps yapan birine atilmak zorunda bunun getirdigi bir dps tax var tabi paladinde. hani nereden tutsan elinde kaliyor, talentlar facia gene hersey pasif ve interaksiyon sifir. 5 holy power kas > judgement > holy power spend, su basic rotasyonu degistirebilicek hicbirsey yok. konsol bebeleri bile rahatlikla oynar su halini gamepadde

prot ta bazi enteresan secimler var ama consecrate in uzerinde durmaz isen one shot yersin felsefesi cok les, hicbir derinligi yok tbc ret gibi, button mash ile oynanabilir. artifact oyundaki en kotu design edilmis artifact sanirim. goldenlari 1 milyon hp varken ve bosslar melee swing ile 800 vururken 60k lik absorb ve zaten dandrik olan self heala HoT efekti ekliyor (resolve kaldirilmadan yapmislar belli), 3. trait ise chain blast efekti ekliyor avengers shielda, tank icin baya tirt otesi.

vanillada hani class revamlar vardi meshur, her major patch alpha dan beta ya gecerdi talentlar, revampleri 3 patch once yapilmis classlar yeni yapilanlara kiyasla bok gibi kalirdi iste ayni o kafa :D ilk paladini yapmis bunlar belli iste ashbringer vs gazina sonra ellememisler hic legioni yetistirelim diye popolari tutusunca. blizzard polishin olmadigi tek class su anda
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

hah tamam onu söyleyin

ben başka yol var mı die bakiom, ne aratsam beni pathfinder achievementına gönderiyor, eğer sırf 1 karakter için olsa alacaktım yoksa kasmıcam okdir

gold ile 1dk içinde de kasabilirsin, tanesi 2-3k arası satılan bi item var rep veriyor, 1 tanesi 1 k rep veriyor, AH'den satın alıp yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam Blessing of Might dediğin bu değil mi ya?

Yani korkunç güçlü yazmışsın da, %3 dps artışı bu tek bir kişi için. 3 kişiye atsan 20 kişilik raidde 15 kişi dps olsa, yaklaşık binde 6 dps artışı demek oluyor bütün raid için. Yani evet güzel bir rakamda öyle korkunç güçlü falan değil yani, güçlü bile denemez hatta, güzel bir buff sadece o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

wisdoma bak birde, progress icin baya absurd o. 5 dakikalik average encounterda healerlara verdigi mana ortada iste, zamaninda mana battery diye SP stackliyordu millet

%3 dps baya iyi ayrica scaling yuzunden, en iyi 3 dps e atiyorsun bunu random 3 kisiye atmiyorsun, dizayn olarak manasiz direk bufflarin olmadigi bir ortamda. baya tartisildi beta forumlarinda ama blizz tenezzul edip cevap vermedi :D

meanwhile in pvp:

http://i.imgur.com/G9jLhW6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

unholy dk güzel bi nerflenmiş , ranged scourge strike veren talentin dmgını normal scourge strike ayarına çekmişler, yok öyle hem ranged vur hem dmg buff olsun.

Millet paso diyor unholy >>>> frost diye, verilen argümanlar da gayet doğru noktalardan. bakalım ne olucak sonumuz korkuyorum forstla çok geri kalmaktan :/
Sosyal ağlarda paylaş

Retrinin kötü olduğuna katılıyorum ancak Holy gayet iyi durumda betada. Bende o yüzden özellikle horde için holy paladin oynuyorum. WoD'a göre çok daha zevkli. Başta alışamamıştım ancak betada biraz oynadıktan sonra baya sevdim. Hatta betada genel olarak holy priest, resto druid, resto shaman ve holy pally en iyi healerlar pve odaklı baktığımda. Method'un bi videosu vardı mesela orda 2. sıraya mı ne koymuşlardı.

Retri aşırı kötü ama ya. Mobilty namına hiçbir şey kalmamış classta. İçler acısı gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet holy priest in yeni mantığını sevdim, single target healler, group healler ve dmg hepsi kendi finisher (holy word) spellinin CD sini kısaltıyor ayrı ayrı, bunlar arasında güzel etkileşimler var.

Druid bildiğin druid işte, mantarın adı efflorescence olmuş ama atınca gene ortadan mantar çıkıyo sdf, ama güzel.

Gerisini hiç oynamadım daha, biraz shamana baktım ama low lvl.

(Bu üçü arasında kalmış durumdayım şu an)

Druid - Priest - Shaman

siz ne diyorsunuz patidaşlar?
Sosyal ağlarda paylaş

bm hunter şu an oyundaki en basit spec halinde. düşünmene bile gerek yok. sırasıyla tuşlara bas. resource management bile yok specte asdasd. layersiz ilk spec olabilir wow tarihindeki.

bu arada bal ayında okumalık warcraft kitabı arıyorum ya şöyle sahilde uzanırken kindledan okuyabileceğim, kafamı dağıtacak işten falan uzaklaştıracak.

geçen exp olduğu gibi geçişi dönemini cover eden bir kitap çıkarttılar mı?

https://www.amazon.com/Illidan-World-Warcraft-William-King/dp/0399177566/ref=sr_1_4?s=books&ie=UTF8&qid=1470038604&sr=1-4&keywords=world+of+warcraft

yazarı şu, bakın bakalım okuduğunuz iyi diyeceğiniz kitap var mı

warhammer dünyasındaki Gotrek and Felix ikilisini yazan elemanmış
http://i.imgur.com/qt4S4tX.png

bunu gördüm ama sanırım bu değil.

çıktıysa sexdice kesin okumuştur, yorum yapsana iyi mi? veya hangi yazarlar iyiydi onu söyleseniz de olur
Sosyal ağlarda paylaş

disc priest aslında bu yeni mc+ 5manler için iyi olabilir. healer + disc kombosu kullanılarak. Dps olarak normal bir dpsin %60-70 ını yapıyor üzerine gruba attığı shieldler ve heallarda surv için mükemmel. mc+ larda (+7-8 den sonra) en büyük sıkıntı survive olayı zaten. Raide nasıl entegre ederler onu bilemicem tabi.
Bm hunter leş ötesi ya 2 saat maksimum dayanabildim betada. MM güzel ama iyi vuruyor 3 tuş olması bayıyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...