Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

pre patch i denemeyin bence oyundan soğursunuz. Charların çoğunda gameplay değişti ve artifact olmadan çoğu class hiç bir şey yapamıyor. pre patch öncesi dummy 60-70k dps olan karakter patch sonrası 40k yapiyor falan. Silahlar gelince işler değişiyor ama.
Beta da deneme şansı yakaladım DH için dps güzel baya. Ben enhance shammy oynucam büyük ihtimal. Beta da classlar arası baya dengesizlik var su an tuning patch gelicek sözde.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

mardox said:

PTR 7.0 geldi ve pek çok class'ın gameplayi çeşitli miktarlarda değişti. PTR'da denemeden boost'u çakmasaydın iyiydi ;)

subsicribe olmadan ptr giremiyoruz değil mi ?

Kendimi cevaplayim, sub olmadan ptr girip istediginizi yapabiliyorsunuz.

DK dgisiklikleri gayet hosuma gitti benim. Gecen sefer tam yapamadiklari pruningi duzgun yapmislar. Yeni frost cok hosuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

eşit gearda gördüğüm en iyi aoe/cleave Un DK da. Yaptığım dunglarda hiç frost dkya rastlamadım desem yeridir. Gerçi legion betadaki dkların %85 i blood herhalde. Dün wolrd bossta denk geldi frost dk single target dps oldukça iyiydi. Gameplay /rotasyon hakkında fikrim yok tabi.

unholy dk mc +5 dung

https://www.youtube.com/watch?v=Vk8o6SunRGw
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

trion

beyler bu trion olurken light neden bu adama yardım etmiyor iccdeki gibi kafama takıldı biraz cvplayabilecek varmı?

orada frostta kalıyo pek bişi yok. Fel enerji çok daha farklı bir de orada çok yoğun yani olay. Daha sonra ölüyor zaten orada da ölmüyo.

Ama ashbringer niye gazlanmıyo öyle bir durumda onu bilemeyecem. Light hopes chapel savaşında arthası göt ettiydi mesela ashbringer.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...