Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Intel'in tick tock'ı gibi, S event'lerinde de pek revolutionary yenilik beklememek lazım demek ki.

Yazılım iyileştirmeleri ve app/device etkileşimi gayet güzel.

Ben bu event'te Apple TV'yi beğendim. Siri'yi güzel uyarlamışlar.

Apple Smart Home'a doğru gidiyoruz. Hadi hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

live photosu sevdim aslinda insallah gelir cunku 3d pressure ile alakasi yok. ceksin iste 2 saniye tutunca ustune live ini gostersin cunku facebook a falan post atabiliyorsun guzel bir sey o. var iste 6 plus delirtmeyin adami osuruktan seneleridir olan bir nane.

pressure based software guzel olacaktir muhtemelen birde iphone 7 ye tam yerlesir pas gecilebilir sahsim adina bu sezon.

tv guzel ama browserdan bizim turk stream dizileri izlenebiliyormu bilemiyorum yoksa manasiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gösterdikleri herşey iyiydi yine. iPhone 6S beklediğimden daha iyi çıktı, 3DTouch olayını biliyorduk ama işte iOS9 ile entegrasyonu bence oldukça iyi, app'lerde kullanmaya başlayınca çok rahatlık katacak. Live pictures yeni trend olacaktır. 12MP arka kamera ve 5 mb n kamera da yerinde güncellemeler. İstediğim şeylerdi, 5s'ten 6s'e geçişimi yapacağım.

iPod Pro'da bence ok iyi bir adım. Sadece büyük ekran yapıpta çıkarabilirlerdi ama adamlar doğru hamleler yapmışlar. Sağda solda "hani kalem gereksizdi yaw kehkeh" diyen aklı evveller var tabi. Ekranın duyarlılığını arttırıp, kalemi tamamen "precise" yapmak istenilen birşeydi zaten. Piyasada çizim için adam akıllı bir setup yok. Designer'lar, çizimciler için biçilmiş kaftan olmuş artık. Aynı zamanda laptop replacement halini alıyor şu şekilde.

Apple TV ABD için harika, bizim için "meh" şimdilik. Netflix için bimbir takla atmadığımız dönemler gelince güzel olacaktır.

Adamlar ekosistemi ciddi devleştiriyor artık. iPhone ve iPad derken TV'si, saati, mac'i, homekit'i, arabası ve Siri'si derken tamamen içine çektiler ekosistemin ve gayet mutluyum.

Mac'te gaming olayı daha kolay olsa Windows'u bırakırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...