Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük. bence sana hislerimizi, duygularımızı, ruh halimizi vb değil de yaşadıklarımızı anlatmamızın suçlusu ilkokul öğretmenlerimiz. bize yaz tatillerinde verdikleri günlük tutma ödevini hatırlıyorum da
"sabah 9da uyandım. kahvaltı ettim, çizgifilm izledim, sokağa inip top oynadım, eve gelip yemek yedim, annemin vazosunu yere düşürüp kırdım, annem çok kızdı. sonra tekrar sokağa indim seksek ve yerden yüksek oynadım. sonra şirinler başladı eve döndüm. sonra akşam yemeği yedim, babamla maç izledik. sonra da yattım" diye diye 90 gün yazılırdı. öğretmen de aferin derdi. ne aptal bişey, çocuğuz ve aptallaşmaya çok meyilliyiz diye niye bizi aptal ettiniz ey ilkokul öğretmenleri!

sevgili günlük, bugün mutlu değildim. ama mutsuz da değildim. kadın olsam 4 gün sonra regl olurdum kesin, öyle bi ruh halindeydim gün boyunca
Sosyal ağlarda paylaş

retina kontrolü için damla sıktılar, göz bebekleri eşşek kadar oldu, şimdi işteyim, güneş gözlüğü ile oturuyorum, gelen talimatları okumak için uzakta tutmam gerek, uzaklaştırınca astigmat yüzünden rakamlar okunmuo, ama güneş gözlüğünü çıkarıp normal gözlüğü de takamıyorum ışık sağolsun. öyle iki ucu garip bişi. sonra müdür diyor ki "bu işlem açıklamasını düzgün yazmamışsın" e okuyamıyorum ki. 2 ler Z fln böyle böyle bişeyler
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

neredeyse butun gun surecek o his simdiden soyleyeyim de.

bende de keratokonus buldular, korneam surekli buzuluyormus, astigmat degerlerini arttiriyor o da. pis bir sey bi de astigmat, gozluk yoksa gormek de yok :/

anliyorum yani seni, gecmis olsun.

teşekkür. şimdi dünyagözde yeni bi lazer varmış da astigmatı da hallediomuş fln ama 1 astigmat için de çizdirmeyeyim gözü diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

teşekkür. şimdi dünyagözde yeni bi lazer varmış da astigmatı da hallediomuş fln ama 1 astigmat için de çizdirmeyeyim gözü diyorum

astigmat deyip gecme, gozluksuz uzakta duran bi tanidiga selam veririm dersin, "ne kas goz yapiyon lan sen" diye bi araba sopa atarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...