Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Dworgian said:

Sparkcaster said:

one night standden one night stande koşmuyorsanız 30 niye?

baz alınacak nokta ne kadar skorer olduğun değil. aslına bakarsan tipin düzgün, mesleğin normal ve kendi evi olan bir adamsan 30+ da 30-den öncekine oranla daha fazla fırsatın oluyor zaten. o zaman hiç evlenmemen lazım

bu da default akıllardan biri işte

türlü kızlarla seks yapıyorsan evlenme
seks yapmıyorsan evlen

hayatta 2 şansın var çünkü.

Saçma olmuş yorumun.

Hayatını bir kişiye adamayı istiyorsan evlenmen mantıklı olabilir. Ama skor yapayım ben kafasında bir adamsan evlenince ya kendini frenleyip kendini mutsuz edeceksin, ya da karını aldatıp onu mutsuz edeceksin.

Bu gayet basit bir mantık ama işte demek düşünülemeyebiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Dworgian sen boşanıp, 5 ay sonra fln tekrar evlenmedin mi abi, neden millet evlilik konusunda danışmanlık yapıyorsun ki asdasds

evet. ben evliliği isteyen bir adamdım. yeniden evlendim. bunda dalga geçilecek gir durum göremiyorum. inşallah benim ilk evliliğimde başıma gelen başına gelir o zaman görürüm rengini kardeşim.

boşanmam benim hatamdan kaynaklı değildi. tüm hikayeyi bilmeden kafanızdan yaptığınız kurgular gerçekle bağdaşmayabilir.

tüm bunları o yorumunda "evliliği beceremedin bir de millete fikir mi veriyorsun" gibi sarkastik bir anlam sezdiğim için yazıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Black-ice said:

Dworgian said:

Sparkcaster said:

one night standden one night stande koşmuyorsanız 30 niye?

baz alınacak nokta ne kadar skorer olduğun değil. aslına bakarsan tipin düzgün, mesleğin normal ve kendi evi olan bir adamsan 30+ da 30-den öncekine oranla daha fazla fırsatın oluyor zaten. o zaman hiç evlenmemen lazım

bu da default akıllardan biri işte

türlü kızlarla seks yapıyorsan evlenme
seks yapmıyorsan evlen

hayatta 2 şansın var çünkü.

Saçma olmuş yorumun.

Hayatını bir kişiye adamayı istiyorsan evlenmen mantıklı olabilir. Ama skor yapayım ben kafasında bir adamsan evlenince ya kendini frenleyip kendini mutsuz edeceksin, ya da karını aldatıp onu mutsuz edeceksin.

Bu gayet basit bir mantık ama işte demek düşünülemeyebiliyor

sana demedim ki ben sparka dedim

adam paso kız götürmüosanız 30u beklemeyin evlenin demiş. sanki başka bişey beni evlenmekten uzak tutamazmış, tek engel her gün başka kızla sevişmemmiş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...