Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

10m tazminat sözü verdi falan demiyor herif yayının kendini izle bi önce ahahah

ibonun menajeri trde fenerden baska takima gelmicez, eger gelirsek ben 10m oduyorum, gelmezsek sen bana ode diyo aziz'e sakayla karisik adam da programda onu anlatiyor. tazminat mazminat 0,75 beyin hücresiyle konusmussun gene ya ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Yine sıkmış kötü olay üstüne bol bol sfsaasfd

Hayır biri FFP hukukunda ucu açık sponsorluk anlaşmalarının yasaklandığını ve yapılacak anlaşmanın maksimum ligin kendi çapındaki takımlarının ortalama sponsorluk bedelleri alınarak yapılabileceğini falan Aziz'e söylesin de "SENEDE 100 MİLYON KAZANABİLİRİZ TIKLARSANIZ" falan diye yemesin milleti en azından. Hayalini gerçekçi kılma imkanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

aynen koskoca fenerbahçe bilmiyo ffpyi paticik forumlarındaki kolombiya ligini izleyen darkrider biliyo.

bilmiyor değil, biliyor. işine geldiği gibi taraftar goygoyluyor diyorum. Benim burada FFP ile iddia ettiğim şeyleri 5 dakika google da aratsanız zaten aynı şeyleri farklı kaynaklardan 50 kere görür, okursunuz. Kısa araştırma yapamayacak kadar sığır olup, incelemesini yapanlara laf atmayın bari.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sanki adam 100m geleceğini düşünüyor. adamın hedefi aldıkları 4m'yi 15 20 yapmak sonuçta anlaşma esnasında yandex sorumlusu demişti: 1 milyon taraftar günde 36 kere arama yaparsa 40m gelir diye.

bu arada stad içinde güvenliğe bile pc alınmış, 50 kere tıklatıyomuş günde aziz, şart koymuş. içerden haber aldım fsfd.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

moriarty said:

aynen koskoca fenerbahçe bilmiyo ffpyi paticik forumlarındaki kolombiya ligini izleyen darkrider biliyo.

bilmiyor değil, biliyor. işine geldiği gibi taraftar goygoyluyor diyorum. Benim burada FFP ile iddia ettiğim şeyleri 5 dakika google da aratsanız zaten aynı şeyleri farklı kaynaklardan 50 kere görür, okursunuz. Kısa araştırma yapamayacak kadar sığır olup, incelemesini yapanlara laf atmayın bari.

http://www.kralcaps.com/media/created/25y6hn.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ya sanki adam 100m geleceğini düşünüyor. adamın hedefi aldıkları 4m'yi 15 20 yapmak sonuçta anlaşma esnasında yandex sorumlusu demişti: 1 milyon taraftar günde 36 kere arama yaparsa 40m gelir diye.

bu arada stad içinde güvenliğe bile pc alınmış, 50 kere tıklatıyomuş günde aziz, şart koymuş. içerden haber aldım fsfd.

krasiçe de alsınlar 3-5 pc, arama kassın bütün gün.
Sosyal ağlarda paylaş

@Moriarty Hadi olayın FFP boyutunu geçtim, beni de siklemiyorsunuz madem şunu okursunuz. Adamınız diyor diyelim.

https://medium.com/@cargun/yandex-ve-fenerbah%C3%A7e-ortakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-36-milyon-dolar-%C5%9Fehir-efsanesi-mi-e26a6e8c3943

FFP boyutu içinde araştırırsınız boş zamanlarınızda görürsünüz yine Aziz'in hayal sattığını rahatlıkla işinize gelirse eğer.

Ha ben buradan da yine rahatlıkla iddia ediyorum. Sene sonu Fener, Yandex'ten cebine maks 5 milyon dolar koymuş olacak. BJK'nin formada senede 9.6 milyon dolar net gelirinin olduğu yerde FB'nin BJK'ye göre +FFP puanına sahip olmasına rağmen yılda 12-13 milyon dolardan yukarıya çıkmasına UEFA izin vermez. Bol tutup kulüp farkını da gelirde +%25 yaptım. Bu arada BJK'yi kendi takımım diye örnek göstermiyorum. Forma sponsorluğu konusunda şuan TR de en çok kazanan takım olduğundan dolayı örnek gösteriyorum.

Ha çıkabilirse de zaten UEFA o gelir farkını ceza olarak kesip, turnuvaların ödül havuzuna ekliyorlar. Son 3 senede her sene price poolun sürekli ufakta olsa değişkenlik göstermesinin temel sebeplerinden biri de bu zaten...

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalışıp, ekstra yerlere koymayın kendinizi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu sistem rezaletten ve şerefsizlikten başka bir şeyde değil. Savunduğumdan tatavasını da yapmıyorum. O.Ç Şeyh Mansur, City'e aktardığı 400 milyon pound yüzünden sponsorluk gelirleriyle kulüp şahlandırma olayına tamamen son verdiler.

Yukarıdaki takımların farkı açmasını engellemek için yaptılar ama arkadan takım gelmesini de engellediler. Kırk yılın başı bir Dortmund, Atletico gibi mucizeler olacak diye beklemekten başka çare kalmadı...
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz'i pek sevmem ama finans konusunda çok iyi adam belli, 100m alamayacagını illa ki biliyordur ama taraftara "ceplerinden birşey çıkmadan ve basit bi şekilde" klube yardımda bulunacaklarını bi opsiyon koyup, gelir katmak istiyor, 100 olmaz 10 olur. "ama FFP" diye anti-aziz konuşmak yerine, aziz'in maç başına son verme planının ülke futbolunun maddi ve başarı anlamında ki geleceği için inanılmaz önemli bişey. Sevmediğim halde bu konuda tebrik ettim aziz başkanı..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...