Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

şu kasımpaşayı beşiktaş 3lemişti şimdiye

bizim maçta oynadıklarına bak bi de buna bak

tunch said:

Liebe said:

8 olmuştu kardeş 3 az

3ten sonra yavaşlıyoruz biz ayıp olmasın diye

tunch said:

adam sırf yerde yattı diye sarı kart gösterdi haha

tunch said:

bu takım nasıl 7. çok enteresan ya

tunch said:

bi zahmet sahada rakip yok anca attılar gol

tunch said:

parreria "herşeyimizi verdik" demiş

%100ü buysa fenerin , eyvah eyvah :)

:D
Sosyal ağlarda paylaş

zaten iyi oymamıyordu ki kötüye gitsin, taraftarda memnun değil ama şampiyonluk yarışında olduğu için sadece homurdanıyor sesini yükseltmiyor, bu fubol şamp. için yeterli mi? olabilir neden olmasın geçen sene gs da buna benzer bi oyunla şamp. oldu, zaten ligin 2.yarısından sonra iyi/kötü futbola bakmaz kimse puana bakar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben şu anda buraya küfür döşemek istiyorum mod kimdir bana bi izin versin 5 dakika lütfen

şerefsiz oğlu şerefsiz tribün lideri(!) midir nedir o osmanlı çocuğunun ben beynini...

3 5 tane şerefiz haysiyetsiz birbirini gaza getirip millete küfür ediyo diye 20 bin tane adam ceza alıyor. yok mu lan kamera sistemi stadda? yok mu lan? her yer kamera her anı kaydediyo. bulucaksın küfür edeni cezasını vericeksin. ben sene başında 2500 lira vermişim kombine almışım. zaten stadda gitmeye değer 3 5 tane maç var adam gibi heyecanlı. onlardan 1 tanesini böyle şerefsiz 3 kuruş beyni olmayan adamlara uyan gerizekalılar yüzünden yalan oluyo. böyle işin ben gelmişini geçmişini ya
Sosyal ağlarda paylaş

yok mu birader bu işi şikayet edebileceğim bi yer. ben verdiğim paranın karşılığını istiyorum. ben yapmadığım şey yüzünden ceza almak istemiyorum. başlarım böyle işe ya

türkiyeninde fenerbahçeninde pfdknında tribün lideri(!) şerefsiz oğlu şerefsiz 3 kuruş beyni olmayan gerizekalılarada ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok abi maratonda nereye millet birbirini uyarıyor. ben e blokta oturuyorum bizim sol tarafımızda bir grup gerizekalı var. oraya bir laf etsen zaten ağzını burnunu kırarlar. ayrıca bin tane adam var. hangi birine ne söyliceksin. ayrıca söylesene nolcak kim kimi götürüyor. benim önümde mesela bi tane öküz oğlu öküz var sandalyenin arkasına oturuyo adamla resmen seks yapıyoruz maç izlicez diye. her maç bi paket sigara içiyo. adam gibi söylüyoruz EÖÖÖEÖEÖEÖEÖ diye mırıldanıyo. birine şikayet etsen kimsenin umurunda bile değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Sen G'ye yaklamışsın, ondan :p

ya çok geç kaldım acemiliğime geldi. ilk kez kombine aldım o yüzden geç kalmışız bildiğin. zaten bayada yukardayız ama fenerbahçemiz dedik bastık parayı. haram olsun ...

şu olaya çıkıpta bi tane fenerbahçe yöneticisi biz taraftarımızın hakkını savunacağız toplu dava açacağız falan diye çıkıpta söylemiyosa bıraksınlar abi bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...