Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRT'ye neler oluyor?

Bone

Öne çıkan mesajlar

said:
Mephinx, 24 Ocak 2005 11:24 tarihinde demiş ki:
trt nın sadece başındaki adam değişmedi yonetiminde 10-15 kadar iyi mevki sahibi kişinin de yeri değiştirildi.Bunun sebebini anlamıyorum.Trt-2 deki kultur sanat programları bazılarını kalkıp tekrar yerıne geldi - Atilla dorsay'ın programı gibi- Bu değişikliklerin medyaya yansımada siyasi birtakım nedenleri olduğunu düşünüyorum.Belki yanlış düşünüyorum.

Atilla Dorsay oldu diye biliyorum ben
yoksa yanlismi biliyorum ?!?

ayrica trt halkin kanali ise halka hitab etmeli
hergun 5 saat turk sanat muzigi yayinlamanin bi mantigi yoktu
su anda eskisinden daha guzel bence[signature][hline]Gurbetci Pati]Gurbetci Pati
Sosyal ağlarda paylaş

TRT bana o kdrda deişmiş gibi gelmio ama haklısın tabii magazin programı çıkıosa trt'de yorumsuz...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ExhaulteD, 24 Ocak 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
ayrica trt halkin kanali ise halka hitab etmeli
hergun 5 saat turk sanat muzigi yayinlamanin bi mantigi yoktu
su anda eskisinden daha guzel bence

trt halkın kanalı, ama illa özel kanalların yaptığı işi devam ettirip "baba bana şu kızı al" "ünlüler hastanesi" "bir kadının dramı" "voletele" gibi programlar yapmak zorunda değil.

trt'nin daha ağır abi olması gerek.
memnun olabilirsin ama tgrt veya show tv özentisi olduğu için ben memnun değilim.
ana haber'i sunan adam, çekiliş sunucuları çok laçka olmuş.

ciddiyet dediğim illa papyon giyip çıkmaları, her gün 10 saat türk sanat müziği çalmaları değil tabii ki.
ama cidden sululaştı trt. çekiliş bir curcuna havasına bürünmüş durumda.
hadi renkli bir dekor, eğlenceli olaylar olsa anlıycam da, siyah dekorun önünde şaklabanlık yapan kişileri gösteriyorlar.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk logosunu değiştirdiği zamanlar çok güzeldi. En sevdiğim kanaldı. En sevdiğim diziler ordaydı. Reklam desen fazla yoktu. Ama yaza doğru bozmaya başladı şimdi de cılkı çıktı. trt nin ciddiliğini seviyordum ben. Özen gösteriyorlardı resmen her program için. Bazen abartıp fazla kasılıyolardı ama olsun :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

ya TRTnin verdiği filmleri anca dijitürk vizyonları veriyor. hakkaten hem görüntü kalitesi hemde içerik olarak çok kaliteli yapımlar yayınlıyorlar.[signature][hline]Known as "Raven" icq:289270637 msn:[email protected]
Why am I fighting to live if I'm just living to fight ?
Why am I trying to see when there ain't nothin inside ?
Why am I tyring to give when no one gives me a try ?
Why am I dying to live if I'm just livin' to die ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten ben de film görüntü kalitesini tartışmıyorum ki.
bir cnbc-e, ikinci trt

ancak okursanız filmlere değil diğer bazı konular hakkında konuştuğumu görüceksiniz.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 24 Ocak 2005 20:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...