Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavru kedi

Flassh

Öne çıkan mesajlar

Anneleri bırakmıştır/ölmüştür yeni. Hergün su ve mama ver, mümkünse sahiplendir hatta facebooktaki sahiplendirme sayfalarından falan. Büyük iyilik yapmış olursun. Hiçbir şey yapmasan bile ne olursun su indir, yaz başladı hayvanlar susuzluktan araba ezse de kurtulsam diye delirmeye başlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki yoğurdun yanına bile yaklaşmıyo ya ilginç bi biçimde. Önce sandım ki ev yoğurdunu sevmedi, sonra market yoğurdu verdim onu da yemedi. Peynire hasta, ama o da tuzlu diye vermiyorum. Bazen çok darlarsa bi bındık bişey veriyorum

Ve fakat inek sütü hiç vermeyin bence. Havalar sıcak zaten içine bi karadinek konsa on saniyede bozulur süt. Kuru mama, yediğin etli yemeklerin artanı vb temiz kaplarla koyabilirsiniz. Bu arada su kaplarını muhtelif aralıklarla yenileyin, hem bulaşıcı hastalık riskini acaip düşürürsünüz, hem de yaşam kaliteleri inanılmaz artar. Kedi ölmenin eşiğinde olmadıkça pis kaptan su içmiyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

Liebe said:

WaNTeD said:

abartma şişko 1 süte 3 su ne köylü gibi

Fabrikasyon süt mahvediyor yavru kedilerin bağırsaklarını

fakirlikten dmeiyo da ...

yok olm valla direkt süt verirsen laktozdan hayvanların mide allak pullak oluyor, direkt ishal oluyor. sokak kedileri genelde her bulduğunu yediklerinden pek dokunmaz ama yavru kedilere ve ev kedilerine direkt süt vermemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...