Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cigaralık 2 ,bu sefer çok beleşe fiyat

Lithran

Öne çıkan mesajlar

İçimdeki her boku deneme hissiyatını bastıramadığım dan yeni ürünlerle karşınızdayım.

Kelepir benden sorulur.

http://forum.paticik.com/read.php?27,8033319

Üstteki konuda bulunan kelepir setlerden biri daha hizmetinizde .Neden sizde fokurdamayasınız.

1-Kangertech Protank 3 (3 yedek atomizer) Orjinal lisanslı kutusunda .510 ego bağlantı aparatı ve kutu içeriği tam .(1 yedek atomizer hediye) Türkiye satış fiyatı yedeğiyle 72 tl

2-Kangertech airflow control valve (Hava giriş çıkışını ayarlama özelliği.Tüm ego piller ve VW modlara uyumlu(25 Tl)

3-Ego 900 mah pil (5-8 saat kullanıma göre yedek pil) 35 Tl

4-GS-HE2 Atomizer ,Evod tarzı atomizer .1 coil ile yollanacak.(20 tl)

5-Red kiwi C4+V3 Atomizer kullanılmamış .(20 tl)

6-1.5 metre silika ip 2mm,1.5 metre kanthal A1 0.20 mm .

7-Elma -Menthol Flovour 18 mg 10 ml likit.10 ml 18 mg Dekang bluberry likit.

8-Ego pillere uyumlu Usb şarz aleti.

9-1,8 ohm 8 adet hazır sarılı kanthal tel

Protank ve GS-HE2 Atomizer in coilleri sarılacak.Zaten tel ve silikayıda onun için yolluyorum.Evde ufakdan ecigar korosu oluştuğu için fiyatıda min tutuyorum.Protank için 1 tane kullanıma hazır kangertech coil yollyacağım yani direk içime hazır .

Eliniz biraz yatkınsa ,bedavaya kafayı sıyırarak ecigar dünyasına melaba dersiniz.

Malzemelere para biçmiyorum .Tok adamım ben size başka bir icat linki yollarım siz onu alır bana yollarsınız.Bende size bunları yollarım.Benim kafamdaki miniş rakam 65 tl.Kargo alıcıya ve sizin gönderdiğiniz üründede bana ait.

Ürünler ikinci el olduğundan mikrop, frengi ,diş çekilmesi vs gibi bulaşıcı hastalıklardan ,solüsyon eşliğinde temizlernmiş ve kullanıma hazır şekilde yollanacaktır.

Harici geyik ,laf sokma ,bilgi amaçlı her bişeyi sorabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

pipo'nun teknolojilisi, nispeten sağlıklısı gibi bişey işte

koyduğun şeyi direkt nefesinle yakarak dumanını çekmek yerine alet kendi alıyo dumanı ordan vaporize edip ağzına veriyor

yarım yamalak bildiklerimden çıkardığım tanım bu yani yoksa net fikrim yok benim de fsd
Sosyal ağlarda paylaş

Siz devam edin acıyı çekmeyi içinize .Bilgi paylaştıkça çoğalır abi.Zifir ,katran yok diyoruz.Vapor diyoruz.Ateş yok ,yakılan item yok diyoruz.Zehiri içinize çekmeyin diyoruz.

Azıcık araştırın,sigaradan kurtulun ,sabah kalkınca nefes alın.Yemek yerken kokusunun burhamına katılın diyoruz.İçki içerken 2 paket sigara bitiren benim memleketimin insanı, ertesi gün 65 lik dede gibi gezmeyin diyoruz.

Zifiri çekmeyin ,1000 lerce aroma çeşidini, buhar olarak çekin ciğere diyoruz.

Ecigar devrim ,yasaklayan devlet ne kötü devlet,serbest bırakan ne güzel hükümet.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye kısmına girersek.Şöyle özetleyeyim.

Atomizerler o kadar geniş bir alem ki.Biri tek sarım tek coil ,birisi çift sarım cift coil,birisi çift sarım 3 coil bottom sarım gibi.Birisi dipten sarımlı,birisi üstten tek sarımlı.birisi damlatmalı ,birisi cartomizerli ,birisi sıvı jel kuru tütün şeklinde gidiyor.

Deneme yanılma yöntemi ,birisinin verdiği duman ile başka bir atomizerin verdiği duman farklı.Bu malzemeler başlangıç seviyesi .Prof seviyesine direk başlayamıyorsunuz bu zımbırtıda.Sarım ve coil yenilemek için burdaki malzemelere ihtiyacımız var.

Bunlar benim tamamiyle zamanla sipariş verdiğim ,elimde biriken malzemeler.O mu daha çok aroma tadı verecek bumu daha çok duman verecek triplerinden kalma itemler yani.Başlangıç seviyesi amatörü eğlendirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam prosu felan çok karışık abi,bunlar en basit düzen .Bunları napcaz şimdi kafalar iyice karışcak :(

Pröf

Atosportos

Xboxlar kayfun tayfun atomizerler Rda lar Rba Lar.

Ben elimdeki ilk seviye itemleri işine yarayana vereyim kurtulayım diyorum.Bundan öncekileri aynı gün yolladım burdan arkadaşa.Bu elma armut değil ki abi.alacak adam bir level atlamak isterse buyursun diyorum.Para felan istemiyorum.O bana bir malzeme yollar bende ona bunları yollarım.Şu zımbırtıları sipariş etseniz en kötü 250 tl .4/1 ne veririm diyorum hani .
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi .Ben türk gençliğinin sağlıklı fokurdamasından yanayım.Şu anlamsız itemler bir sigara yakmaktan daha iyidir.

Bitkisel ,gliserin ve içtiğiniz sigara oranında nikotin içeren likiti içmek ayrı.

Zifir, katran ve karbon monoksit ağırlıklı tütünü ciğerinize çekmek ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...