Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

stannis

öldü evet. bolton baba ölmeden önce "stannis'i kim kesmiş acaba, bi ödül vereydik" demişti remzi'ye başka muhabbet arasında. demek ki cesedi bulundu.

stannis

iyide abi bu kadar önemli bir adamın olum sahnesinin atlanmasi çok aşırı şaçma bence ölmediğini düşünüyorum ben cesedi bulunsa ramsey biseyler yapardi o cesede

Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

atlanmadı ki.

brienne sebep belirtip, kendini tanıtarak kesti herifi güzelce ağaç dibinde işte.
off screen öldü o kadar.
hatta geçen bölümde gitti davos ile melis'e de söyledi ellerimle verdim cezasını, nalları dikti diye.
buradan plot beklemeyiniz bence.

evet soyledide yalan söylemiyordur demi?
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

ay bi de

greyjoy bölümü

baayaa tırpanlamış herhalde kitaptan. yoxa dizide yayınlananın çok özet hali "herif 6. sezonda ortaya çıkıp kral oldu" şeklinde. böyle şey m'olar? bu mu dizicilik?

kitapta şöyle oluyor

balon "köprüden düşüyor" 3. kitapta, joffrey öldükten sonra veya önce tam hatırlamıyorum o aralarda bi yerde. sonra işte kingsmoot toplanıyo, theon yok tabi, asha gidip tarım falan yapalım diyo, victarion var balonun kardeşlerinden, iron fleetin gerçek amirali, o diyo ben kral olcam falan, en son euron geliyor kingsmoota, sizden bi bok olmaz ben bütün dünyayı gezdim gördüm diyo, daenerys ile evlencem ejderhalarını da bi tane boru var büyülü gibi üfleyen ölüyo falan onla kendime bağlayacam diyo, bu kazanıyo kingsmootu. victarion mereene doğru yola çıkıyor, asha gidip kuzeyin batı kıyısında bi kaleyi ele geçiriyor, sonra kaleyi duvardan sefere çıkan stannis gelip ele geçiriyor ve ashayı tutsak alıyor. victarion 5. kitabın sonunda slaver körfezine ulaşıyor, o ara işte westerosun batı kıyısını yağmalaya yağmayala geliyorlar falan.

Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Feamer said:

5. bölümün özeti:

Eline Powell ve cana şifa ruha gıda göğüsleri... Bianca ismi anca bu kadar yakışırdı birine.

geceden saba övgüler düzülesiciye bu varlığı, her ne kadar gönlümüz elvermese de bir kenara bırakarak neden böyle bir giriş yaptığıma gelmek istiyorum.

çünkü gayet çapsız, bayağı, adi ve düşük kalite çıkarımlar, çözümlemeler, bağlamalar ve dahi diyaloglar ile ruha ızdırap, cana eziyet bir dizi gecesi anca sevgili Eline Powell'ın Botticelli'nin Venüs'ün Doğuşu gibi arzı endam etmesi ile çekilebilirdi, bu yüzden emeği geçenleri tebrik ediyorum.

nice sonra birisi s06e05 şi sorduğunda aklıma sadece Eline Powell gelecek ve korkarım ki, gidişat onu gösteriyor, bütün 6. sezon içinde geçerli olacak...

Feamer ne güzel konuştun, ne kadar iyi tasvir ettin Eline Powell'ı...

hodor bu sahneyi gorseydi kendine gelir, silkinir MEME derdi.. MEME...
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Bir sonraki bolumle ilgili cast ile ilgili

Bir sonraki bolumde Benjeni oynayan adam var. Coldhands in Benjen olmadıgını GRRM soyledi ama dizi karakterleri birlestirip verdigi oluyor. Benjen 'coldhands' olarak gelip brani ve meerayı kurtaracak

(tu)

Sparkcaster said:

kitapta şöyle oluyor

e tamam o zaman

victorian dizide olmadığına göre yara gidebilir mereen'e ;-)

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

götlerini kullanarak yazdıkları için herşey olabilir dizide, westerosta en büyük günahlardan biri kinslaying, kimsenin umrunda değil. ABİMİ ÖLDÜRDÜM HADİ YEĞENLERİMİ DE ÖLDÜRELİM gibi bir gerizekalılık mevcutken herşey olur.

Bu greyjoy larda da böyle mi acaba. Malum Viking adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

teoriler yine bir suark klasigi

aslında totem yapıorm ama neyse

beylıs sansayı satıcak
ramsey sansanın derisini yüzücek sezon sonunda çünküüüü şok etmesi lazım yönetmenlerin

ŞOK LOGIC

sonra jon snoyda whitewalkerlara katılacak zaten 5-6 herif vardı 3 tanesi öldü
birini şişkı birini kız birinide jon snoy öldürdü
adam lazım walkerlara.

Sosyal ağlarda paylaş

yüreğine sağlık kardeş süper tespitler

Suark said:

teoriler yine bir suark klasigi

aslında totem yapıorm ama neyse

beylıs sansayı satıcak
ramsey sansanın derisini yüzücek sezon sonunda çünküüüü şok etmesi lazım yönetmenlerin

ŞOK LOGIC

sonra jon snoyda whitewalkerlara katılacak zaten 5-6 herif vardı 3 tanesi öldü
birini şişkı birini kız birinide jon snoy öldürdü
adam lazım walkerlara.

Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Marty said:

snow nerde whitewalker oldurdu? ben mi unuttum?

https://www.youtube.com/watch?v=XjbPCkWd5Yg

??

dikkatimi çeken bişe var. Sam'in öldürdüğü white walker ile Jon'un ve son bölümde de hatunun mızrakla öldürdüğü white walkerlar aynı değil mi? tuz buz olduktan sonra prittle yine mi birleştiriyolar bu adamlar yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...