Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yav said:

Heroic tavern brawl diye bisey cikcakmis.

1000g/9.99$ giris, arena gibi standart kart havuzundan deck yapiyosun, 12 win max, 3 kayipta bitiyor. Odullur hayvan gibi ama, 50packs 3 golden legendary vs yazmislar biseyler.

Kisisel yorumum, sacma sapan brawl yerine kimi kartlari banlayarak falan bisiler uaparlarsa, bi nevi turnuva modu denemesi gibi ve de iyisinden biaeyler olur

Fakat 1000 gold cok pahali, 3-4 win'e falan verecekleri odulun de iyi olmasi lazim bu durumda

insanlara 1000 gold çok fazla gelebilir, ama 9.99 hiçte o kadar fazla gözükmez, yeni para çeşmesi işte. herkese 1 milyon pack verseler nolur yani, blizz bişey kaybetmez.
Sosyal ağlarda paylaş

elminasyonla zaten o odul packlerin parasi cikiyor, bir nevi prize pool olusturuyor iste kumar gibi

giris 10 pack / 10 dolar

minimum geri alinan 1 pack

burda 12 kisiyi yenen adamin her stepte havuzdan cektigi odulu hesapliyinca 12 win e 50 pack cok cilgin degil

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e5/09/34/e509349ff07fcae8e927c2074e2e94f3.jpg

+ standart deck ile yapicaksiniz demisler, herkes midrange shaman oynicak lel
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ilk tavern brawl tarzı bişi sanmıştım yahu :D

gereksiz para tuzağı bu haliyle. ladder'in iğrençliğini 10'la çarp falan bi de para vererek giriyosun ahuash

turnuva modu denemesi bu ya direkt
1 sene sonra gelir o da artık

ödüller şöyleymiş:

http://i.imgur.com/KRsdNzk.jpg

9 win kesin yapamadıktan sonra hiç bi esprisi yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğin brawl yapacakmış adamlar, constructed ile alakası olmayacak tabikide. Aklınıza her hangi bir brawl'ı getirin, onun deckini kendiniz kurduğunuz hali işte.

50 tane kural olacak, doğal olarak kimse kalkıp agro shaman gibi bir deck yapmayacak. Ne bileyim mesela bu haftakini düşünün. 1 kart seçeceksiniz 22 tane bundan koyacak destye, üstünede 8 kart daha seçeceksiniz ve brawl başlayacak sizin için. Bu desteyi değiştirmeden 12 maç yapacaksınız gibi.

Böyle değilse zaten ne anladım ben bu işten. Hiç koymasalarda olurmuş derim.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ben de ilk tavern brawl tarzı bişi sanmıştım yahu :D

gereksiz para tuzağı bu haliyle. ladder'in iğrençliğini 10'la çarp falan bi de para vererek giriyosun ahuash

turnuva modu denemesi bu ya direkt
1 sene sonra gelir o da artık

ödüller şöyleymiş:

http://i.imgur.com/KRsdNzk.jpg

9 win kesin yapamadıktan sonra hiç bi esprisi yok :D

6 win'de bile kardasın 950g + 250 dust gibi. iyidir yani. 4000 civarı gold'um var, 2 kere denerim. bakarım. gerçi önce bi kripp falan izlerim, bi öğrenirim :D arena'da 6.1'e düştü ortalamam zaten 6.2'den, bunda da aynı şekilde kötü gidişat yaşarsam batarım gold bakımından :D

turnuva modu ile alakası yok ama olayın ya. belki ödül olarak turnuvaya benzer ama sonuçta random random adamlarla karşılaşıon. turnuva olursa 16 kişi bracket oynayacaksın sonuçta.

yukarda yazmıştım bu arada baya büyük money sink diye. ben brode zaten yazmış averaj oyuncular için değil bu diye :D ama ille girecektir averaj oyuncular da 3-5.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Bildiğin brawl yapacakmış adamlar, constructed ile alakası olmayacak tabikide. Aklınıza her hangi bir brawl'ı getirin, onun deckini kendiniz kurduğunuz hali işte.

50 tane kural olacak, doğal olarak kimse kalkıp agro shaman gibi bir deck yapmayacak. Ne bileyim mesela bu haftakini düşünün. 1 kart seçeceksiniz 22 tane bundan koyacak destye, üstünede 8 kart daha seçeceksiniz ve brawl başlayacak sizin için. Bu desteyi değiştirmeden 12 maç yapacaksınız gibi.

boyle degil.. bildigin constructed'in arena gibi olani..

adi sadece brawl.. ozel kural vs olmayacak..

cok sevmedim acikcasi.. muhtemelen 1 kere bile yapmayacagim ama isteyen icin guzel challenge..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

FreEmoon said:

boyle degil.. bildigin constructed'in arena gibi olani..

adi sadece brawl.. ozel kural vs olmayacak..

cok sevmedim acikcasi.. muhtemelen 1 kere bile yapmayacagim ama isteyen icin guzel challenge..

Haa ben okumamıştım ya. Evet bildiğin standart deckle giriliyormuş. Meh ya.
12 win'e ulaşma ihtimali aşırı düşük bence.. Arena'dan aşırı farklı. Çünkü arenada iyi deck kurma beceresi ve iyi deck geldiğinde onu yönetme beceresi 12 win'e taşıyor seni. Ve %10.5 ihtimalle falan 12 win alıyorum ben mesela, az buz değil, Kripp-Hafu falan %12 civarı falan alıyor olmalılar.

Ama standart constructed'da durum çok farklı. Ben en son ne zaman 14 maçta 12 win 2 mağlubiyet yaptım hatırlamıyorum bile. Deckleri eşitleyerek, istatistiksel olarak herkesin 12 win alma ihtimalini %0.65'e çekmiş oluyorlar. Ha Thijs, Lifecoach vs gibi adamlar %0.65 değil, %4 oranında falan 12 win'e ulaşırlar.

0.65% bu arada hesaplanmış bir rakam arkadaşlar. Arena veya bu heroic brawl'a girdiğinizde istatistiksel olarak 12 win'e ulaşma ihtimaliniz %0.65
Sosyal ağlarda paylaş

bence girenler control deckleriyle giricekler içlerinde en az 3-4 tane tech kartı olucak
maçlar 30 dk sürücek

goldu çok az vermesi sıkıntı
arena gibi 7 wine 1000 goldu geri alsak efsane olurdu da 7 wine anca value olarak geri alıyosun
bi de xpack gelicek aralıkta muhtemelen millet çok para harcamak istemez
Sosyal ağlarda paylaş

hep tekil örnekler üzerinden gitmekten ne anlıyorsunuz olm. kaldı ki HS popülasyonunun temiz %50'si falan 5 portal'lı deckle de 12 yapamaz.

diyorum yaklaşık 9.5 arenada 1, 12 win yapıyorum. hepsinde 5 firelands portal mı geliyor sanıyorsun? :D

maksat ortalama bir draftı düzgün picklerle iyi bir drafta çevirmek. ve o iyi drafttan sonra da iyi oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

rngstone :D

kontrol deckte kimse draftlamaz sunda cunki kanserin midrange shamanin direk counteri yok oyunda, control deckle girmek aptallik standartta, diger brawllar gibi wild olsaydi tartisirdik cok pis hype olurdu vs de su hali meh

ha bide bu brawl yuzunden normal brawl olmiyacgaindan pack kaybedicek millet, tisikkurler blizzort
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:
rngstone :D

kontrol deckte kimse draftlamaz sunda cunki kanserin midrange shamanin direk counteri yok oyunda, control deckle girmek aptallik standartta, diger brawllar gibi wild olsaydi tartisirdik cok pis hype olurdu vs de su hali meh

ha bide bu brawl yuzunden normal brawl olmiyacgaindan pack kaybedicek millet, tisikkurler blizzort

normal brawl kalkiyor mu? goremedim onu..
Sosyal ağlarda paylaş

çok inanılmaz nerflediler şamanı gerçekten. rank 13'ten rank3'e SÜREKLİ olan şaman.

ladderda BİTANE VETO HAKKI VERECEKLER. SEÇİCEKSİN KODUMUN ŞAMANINI O GELMEYECEK KARŞINA ve kendi classını veto ettirmeyecek.

ne imbaysa onu seçecek millet. ne olacak? şamanlar paso şamanlarla oynayacak bu. doğal seçilim olmuş olacak.

cw abarırsa millet warrior seçecek warriorla oynamayacak mesela.

bitane şans vericek. böylece her sezon 2 dekle oynanmış olmayacak siktimin oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...