Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir oyun istiyorum..

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

google da yazdım "assassin game" diye. hitman çıktı :P..
ya thief 3 yada morrowind da stealth kasıcaksın :)..
(morrowindda %80 chamelon fln yapan yüzükcük var.. bide eye of khajiit mi ne.. takma onları.. cıkarıyorum insanlar beni göremiyo.. takıyorum göremiyo.. alış veriş yapmıyorum :( )[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir oyun istiyorum, action olcak, eğlenceli olcak, senaryosu güzel olacak, hızlı çalışacak ama grafikleri iğrenç olmayacak. Strateji de olur. FRP / RPG de olur. Sürükleyici olsun yeter.

Off çok sıkıldım deliricem yakında.[signature][hline]Penthesilea, 04 Kasım 2004 00:40 tarihinde demiş ki:
Chem, digitürk yapsana?

[Bu mesaj Eraq tarafından 23 Ocak 2005 23:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ama şimdi şöyle bişey var.
Şimdiki oyuların çoğu ne kadar dandik olursa olsun, benim bilgisayar kaldırmaz galiba.
(Daha HL2, Bloodlines, Dawn of War bile oynayamadım :()

Kaldırırsa grafikleri iğrençtir, özenilmemiştir.
Grafiklere özenilmediği gibi animasyonlar da rezalettir.
Daha grafiğe bile özenmeyen adam (ilk izlenim) senaryoya mı özenecek?

Ama mesela eski klasikleşmiş oyunların grafikleri, şimdiki çirkin oyunlarınkinden kötü de olsa, zamanının en iyisiydi.
Sadece grafik olarak değil, herşey olabileceğin en iyisiydi, hala oynanabilecek durumdalar yani.
Ee o zaman eski oyunları oyna diyeceksiniz de.. Hangi oyunmuş bunlar? :)

(-Öeh sen de çok şey istiyon, tabi oyunsuz kalırsın!)[signature][hline]Penthesilea, 04 Kasım 2004 00:40 tarihinde demiş ki:
Chem, digitürk yapsana?

[Bu mesaj Eraq tarafından 24 Ocak 2005 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Action : Max Payne (1 ama 2 de çalışabilir)(Max Payne olmazsa South Park oyna ne diyim:))
Strateji : C&C Generals (çalışmazsa eğer zaten RAm den kaybediyorsun)(ama Generals çalışmazsa Stronghold kesin çalışır)
RPG : Fallout Tactics deniyebilirsin.[signature][hline]All I had was a drop of the Ni[/u]le...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...