Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kargocu Paketlemek

Grego

Öne çıkan mesajlar

bir sinirle, artis artis konuşan kargocuyu paketleyip gönderdim. üstüne şirketini arayıp vırvır konuştum. hızı mı alamayıp, dhl i arayacağım sanırım, faturalarınızı is-mail ile göndermeyin diye. ama adamı kovarlarsa da pişman olacağım. arada kaldım.

is-mail kurye şirketinin adı evet.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar her alakasız şeyde adama laf sokmak için kasmayın. Güzel orta gelsin vurun, acımayın. Ama hani şey gibisiniz. Komik ve populer şey olur biter, sonra ona tutunup kendini göstermeye çalışan tipler vardır. Lastik gibi uzatır böyle aynı şeylerle. Onlar olmayın lütfen.

Orta gelirse vurun ama kasmayın. Kasınca komik olmuyor. Ve böyle uzattığınızdan, kastığınızdan olaydaki komiklik azalıyor. Gerçekten komik olan bir gol vuruşunun değerini azaltıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

abi forum olarak ne zaman unutacaksınız bu mızrak işini.

Maalesef;

Bence iyi yapmışsın. Aceleleri olması ukalalığı, yüzsüzlüğü yada başka herhangi bir saygısız hareketi hak etmez. Ama dövmekten ziyade başka yöntemler kullanmak lazım. İmza atarken de sen onu beklet. İçeriği kontrol edeyim de. Önemsiz bir belge ise geri yolla.
Sosyal ağlarda paylaş

dhl ile gonderi yaparken gelip aliyolar 2 dakikada gonderinizi, paranizi da aliyorlar. daha sonra faturayi is-mail ile gonderiyorlar. is-mail geldik diyor. gelmiyor. birakilmis binaya diyor, binada birakilan bir yer yok. is-mail'i ariyorsunuz, valla birakmislar diyor, teslim alanin adini soyleyin o zaman diyosunuz, o da yok. dhl'i ariyorsunuz, is-mail getirmedi, tekrar gonderin diye; diyolar ki tekrar gondermemiz icin orjinalinin bize geri gelmesi lazim. hanfendi, aptal misiniz diyorum (acikca dedim), ben bana ulasmayan faturanin tekrar gonderilmesini istiyorum, siz benden orjinalini istiyorsunuz, nasil gonderebilirim diyince kitleniyorlar.

gercekten aldigim hizmetten cok memnun kalmistim, is-mail'i ve dhl'i 2 hafta boyunca arayip 2'sine de her gun sovmustum.
Sosyal ağlarda paylaş

adamı postalayan benim, şirketini arayıp dardar yapan benim. bıçağından mı korkacağız. kimse kaybetmesin işin abi böyle olay yüzünden. ama göşü batı da ayrı ayrı oynamasın. hobi olarak yapmıyor işini, bunun için para alıyor.

uzatma der gibisine, telefonunu yaz deyince benim yaylar koptu zaten. al oldu mu yazıp 1234 yazdım liseli gibi. nasıl sinirlendirdiyse gerif.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

dhl ile gonderi yaparken gelip aliyolar 2 dakikada gonderinizi, paranizi da aliyorlar. daha sonra faturayi is-mail ile gonderiyorlar. is-mail geldik diyor. gelmiyor. birakilmis binaya diyor, binada birakilan bir yer yok. is-mail'i ariyorsunuz, valla birakmislar diyor, teslim alanin adini soyleyin o zaman diyosunuz, o da yok. dhl'i ariyorsunuz, is-mail getirmedi, tekrar gonderin diye; diyolar ki tekrar gondermemiz icin orjinalinin bize geri gelmesi lazim. hanfendi, aptal misiniz diyorum (acikca dedim), ben bana ulasmayan faturanin tekrar gonderilmesini istiyorum, siz benden orjinalini istiyorsunuz, nasil gonderebilirim diyince kitleniyorlar.

gercekten aldigim hizmetten cok memnun kalmistim, is-mail'i ve dhl'i 2 hafta boyunca arayip 2'sine de her gun sovmustum.

sekretere, adam gelince beni ara, ben gelip çakacağım imzayı her seferinde dedim zaten, bu ismail i de arıyorum, herkes toplantıda orta düzey bir yöneticiye aktarıyorum dedi. şurada bile sorunu olan birine denk geldiysem, o kadar büyük bir şirket olmasa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Grego said:

abi forum olarak ne zaman unutacaksınız bu mızrak işini.

Maalesef;

Bence iyi yapmışsın. Aceleleri olması ukalalığı, yüzsüzlüğü yada başka herhangi bir saygısız hareketi hak etmez. Ama dövmekten ziyade başka yöntemler kullanmak lazım. İmza atarken de sen onu beklet. İçeriği kontrol edeyim de. Önemsiz bir belge ise geri yolla.[

getirdiği tek şey dhl faturası ya. bekletme olayına yaratıcı birkaç bakış açısı getirmem lazım. çünkü adamın umrunda değil, öeh deyip çekip gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...