Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Mancini geldiginden beri o rolu yok adamın. Yapamadı ve yaptırmadılar. Önceki sezonda mancini iyice savunmanın arasına soktugu(hatta savunma oynattıgı) icin olmuyordu zaten. Bu sezonda yarım sezon degil, sezonun tamamında hic yoktu o dedigin seyler(sakatlık vs.). Ben de meloyu begeniyorum da. Okadar da degil. Aldıgı para az buz da degil yerine aynı paralara adam bulunur. İlk transfer anında fırsattı. Artık degil.

Bir de aynı seyi soyluyoruz 3 sene onceki adamla suanki adamı karıstırmayın diyorum sen FT zamanından bahsediyosun. FT gittikten sonra 2 sezon gecti.
Sosyal ağlarda paylaş

"Futbol basit oyundur, zor olan basit oynayabilmektir" felsefesini benimsemiş işte adamlar.

Adam da zaten yaptığı tekdüze açıklamayla isminin hakkını vermiş:

"Ganalı Abdul Basit Adam ise Giresunspor'a geldiği için mutlu olduğunu kaydederek, "Giresunspor'un başarısı için çabalayacağım. Giresunspor'un bir üst lige yükselme noktasında katkı sunmak istiyorum" diye konuştu."
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu adam seneye süper lig'e gelir. Diğer zenciler gibi gevşek değil. Bariz bi şekilde topu rakip kaleye götüremeyeciğini anladığında sağına soluna bakabiliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=pXSZ15wh6Ko

Galatasaray Jem Karacan yerine bunu alsaydı gaayet olurdu valla. Muhtemelen onda biri kadar maaş verirdik.

Lan hakketten iyi ha. Giresun'a fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene mecburen kemer sikiyoruz transferde ama transfer komitesi de bir o kadar yeto. Gomez, Huntelaar, Boateng, Rafel butun transfer girisimlerinde son ihtimal olarak bulunuyoruz. Satacak olan takim iyi hadi gelin elimizden cikarmaya karar verdik size verelim modunda satacak satarsa, o da transfer doneminin sonlarina dogru olur olursa.

Melo'nun gidisiyle birlikte 1 tik geriye dustuk fb nin kadrosuna gore kagit uzerinde. Ama bu sene yeniden yapilanma senesi fenerin; emrenin gidisi, yeni teknik direktor, 7 tanesi yabanci 8 yeni transfer. Kolay degil oyle taktik oturacak, futbolcular yeni ulkeye, yeni takima alisacak vs vs. besiktas hakkinda yorum yapmaya bile gerek gormuyorum bile.

Bizim taraftar sabir gostermeli bu sene. Seneye daha net transferlerle takim omurgasini koruyarak sampiyonlar liginde yari final hedeflemeliyiz. Sabir gostermeli derken aslinda kadroya bakarsan yine yildizlar kadrosu, uzerine bir de Podolski gibi yildiz transfer yaptik; Muslera, Chedjou, Semih, Selcuk, Sneijder, Podolski, Burak. Yasin ve Telles'den extra performans bekliyorum bu sene.

Sag beki, forveti gectim su takima en az Melo kadar iyi bir defansif orta saha alirsak sampiyonluk hic zorlamaz, ama gidip de oraya balta'yi koyarim, bilal var sneijder var dersen 2 yenilgiden sonra kapiyi gosterir taraftar. sampiyonlar liginden zaten cok fazla umudum yok en az 3-4 ilk 11 transferi yapamayacagimiz icin. ozellikle degisen grup sistemi ile gruptan cikmak basari sayilir.

Podolski ve Sneijder'in birbirine yakin oynayacagini dusunuyorum hemen hemen butun maclarda. Oralardan anormal paslar cikar, uzerine Yasin de Sneijder ile hic beklenmedik bir uyum sagliyor zaten. Ligi supururuz kisacasi.

Tekrar transfere donersek, ben Gokhan Inler'i alacagimizi dusunuyorum ve de yine Carole tarzi bir transfer gelebilir yerli veya yabanci. Yukarida ismini saydigim transferlerden herhangi biri gerceklesirse bonus olur ve samp liginde de iddiali hale geliriz.

Bu arada fb'nin samp ligine katilma sansi oldugunu dusunmuyorum. baya utopik olur katilmalari su yapilanmayla. Transfer donemi kapanmadan (31 agustos sanirim son gun ) once netlesecegi icin yine fb'nin katilim payina konup bu transferlerden bir tanesini gerceklesebiliriz umarim.

gayrimenkulleri degerlendirme izni cikti genel kuruldan, Dursun baskan biraz risk almali, Unal Aysal'i ornek almali.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Bu sene mecburen kemer sikiyoruz transferde ama transfer komitesi de bir o kadar yeto. Gomez, Huntelaar, Boateng, Rafel butun transfer girisimlerinde son ihtimal olarak bulunuyoruz. Satacak olan takim iyi hadi gelin elimizden cikarmaya karar verdik size verelim modunda satacak satarsa, o da transfer doneminin sonlarina dogru olur olursa.

Transfer komitesi sadece yeto da değil. Transfer komitesi birilerine para yediriyor. Bu kadar basit. Kemer sıkan takım oyuncusunu elinde tutmak için zam yapmaz. Ya tutarsa diye adam alır ama alacağı adama gidip Jem'de olduğu gibi 600 bin yuro bayılmaz. Oyuncusunu kendi aldığı fiyattan satın alma bedeli karşılığında kiralamaz. Satar. Ya da elinde tutar.

Kemer sıkan takım önce elindeki çürükleri elinden çıkarmaya bakar. Bak şu olsa anlarım. Teknik direktörün ülkeye ilk defa geliyordur. Oyuncuların tamamını görmek ister. Transferde bir kaç hafta geriden gelirsin. Tamam derim. Hamza Türkiye'de teknik direktörlük yapan bir adam. Sercan, Yekta, Dany, Çolak, Balta, Tarık gibi adamları Hamza tanımıyor mu? Herkesin kalmasını istediği Apramat kalamadı. Tam oynama fırsatı bulacağı dönemde Bruma gitti. Takımda şu anda 3.5 adet kanat oyuncusu var. (Buçuk Olcan) Allahtan Yasin sağ bekten kanada geçince kendini buldu. Bulamayabilirdi de. Kinder Sürpriz'den oyuncak araba çıkmış gibi oldu. Sence bu hücum hattı gerçekten yeterli mi?

Allaşkına geçen sene son 6 maçtan 4'ünü 1-0'la geçmişiz. Muslera ve Sneijder akıllllara zarar oynamış.

Fenerbahçe'nin yeni yapılanması kaç ay sürecek? Üstüne Anadolu takımları hakkatten eski yıllara nazaran çok daha düzgün takımlar kurmaya çalışıyorlar. Bu kadar iyimser olmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...