Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Sostizm bence en başarılı troll, yani şuraya "Galatasarayın ebesini ******, hepiniz ****siniz" falan yazsa bu kadar sinirlenmem "la yörü git Allahın manyağı" der geçerim. Ama Sostizm tam böyle bam teline basıyor insanın. Helal abi, süper trollüyorsun.

bir msjında o da dayanamaıp açık verdi ama hiç aramaya kasamıycam
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Balçova önermedim. Ama evin içinde oturacak olan orayı evi hissettiyse hiçbirimiz karışamayız.

Troll dediğiniz bu kadar öfkelendiğiniz ne dediğimi de bir türlü anlayamıyorum. Gerçekten çaba harcıyorum ve anlayamıyorum.

SOMUT bir durumu dile getiriyorum. GS başarılı. Deliriyorsunuz aböööööö ne dedi sosti trolledi bik bik bik bik....

Bir insan sevemeyecekse takımını, oyuncularını neden takım tutar ki? Nefret etesem GİTSİN BU İ.NELER desem normal olacktım şimdi anormal ve trol öyle mi? Yemin ederim anlayamıyorum. Şaka değil GERÇEKTEN anlayamıyorum neden bu kadar tepki.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Tanman şöyle konuştu:

"Bir stoper ve ön libero alabiliriz. Sağ bek konusunda bir tasarrufumuz yok. Maxi Pereira'nın Sabri'den daha iyi bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum"

3 YALANLAMA DAHA

Cüneyt Tanman, stoper Doria ve Nagatomo iddialarını da yalanlarken, Hakan Arıkan için bir girişimlerinin olmadığı dile getirdi. Galatasaraylı idareci, Fransız sol bek Lionel Carole'nin ise ikinci kampta aralarında olacağını söyledi.

Sabri ile nasıl bir ilişkisi var bu adamın.

cüneyt ağır terimci normal o yüzden. yeniçeri ocağı başkanlığını albayrak'tan devraldı sistemde değişen bir şey yok dsfs. sezonu 2 kupayla bitirmiş ve şl'ye direkt katılacak galatasaray'ın böyle leş transfer politikası izlemesinin başka açıklaması yok yani. cukkaları doldurma senesi. hamza'yı sabri'si burak'ı gitmeden vurgun yapıyorlar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Özetlemiş Rıdvan.

Evlad olsa eldivenle sevilecek, ama sonra eldiven atılıp yakılacak yenisi takılacak adamları Galatasaray ın tüm başarısının mimarı olarak görüyorsun. Sneijder o pasları bana atsa, ben Burak ve Umut'tan fazla gol atardım şu son sene. Takımı sabote etmeleri, çete gibi takılmaları apayrı uyuzluk. Melo yu küstürdüler, adam gelmiyor geriye Hamza nın açıklaması var "Ben gelmeyeceğim diye bildirdi, ama sözleşmeli futbolcumuz 10 Temmuz a kadar gelmezse yönetim ilgilenir" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...