Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/132945/4-genc-oyuncu-transfer-edecegiz

tepki gelince hemen niase 1. öncelik değil demişler askjlfasf.podolski nedense gelirse pek faydalı olmayacakmış gibi geliyor bana ama huntelaar direk level atlatır takıma yinede bence 1. öncelik bekler olmalı sabri ve telles çok yetersiz kalıyor.eboue kalsa bile yeterliydi oysa adamı neden kadro dışı bıraktık ve gönderdik hiç anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

it köpek derler galatasaray'ın çocuğu sabri maaşa itiraz etmezken adam alacaklarına karşılık bonservisini alıp gidecekmiş. yine blof mu yapıyor bilmiyorum ama melo'yla bi orta yol bulunmalıydı. zaten her yerindne patlak bi kadromuz var. bari kaç senedir en sağlam noktamız yerinde duraydı.

yeniçeri ocağı kendisini istemiyor napsa tutmazlar zaten daha. sabri ile de kavga edince ztn bileti kestiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

it köpek derler galatasaray'ın çocuğu sabri maaşa itiraz etmezken adam alacaklarına karşılık bonservisini alıp gidecekmiş. yine blof mu yapıyor bilmiyorum ama melo'yla bi orta yol bulunmalıydı. zaten her yerindne patlak bi kadromuz var. bari kaç senedir en sağlam noktamız yerinde duraydı.

yeniçeri ocağı kendisini istemiyor napsa tutmazlar zaten daha. sabri ile de kavga edince ztn bileti kestiler.

iddia doğruysa hapse gireceği için kaçıyor. 1 haftalık iddia bu arada bu

mücevher kaçaklığından dolayı adı verilmiş emniyete, sorguya çağrılmış hatta ama abdulrahim'le gitmişler ve ayarlamışlar bir şeyler. didiklenme ihtimaline karşı kaçıyor diyorlar işte.

olayda şeymiş;

elemanın biri gümrükte yakalanıyor pırlanta ile mi ne. kaçak işte tabii ki sorgulanıyor. malların melo'ya ait olduğunu, onun için getirdiğini söylemiş.

melo da albayrakla gittiği ilk sorgusunda bakım için gönderdim, benim kendi mallarım demiş. ama inceleme de bakım görmediği, sıfır olduğu vs. anlaşılmış. o yüzden işte tekrar çağırılıp başının yakılma ihtimali vs. var deniyor.

Gerçi bu ülkede ünlüysen başın pek derde girmiyor. 10 kilo kokain ile yakalanıp, satıcı değilim içiciyim diyen ünlüler bile salındı hemen para cezasıyla ak... Melo'ya da maks para cezası keserler kurtulur.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

GS Eskişehir'den Lawal'a talip olmuş diye haber çıkmış Eskişehir başkanıda Roma istiyor GS değil demiş.

Çıkamadık TR den dışarı. Ne gazete haberi olarak ne TD kafası olarak asdasdas.

Ayrıca Sinan Gümüş Konyaspor olabilirmiş. İnşallah bonservis ile vermez bizimkiler. Kiralık olarak verirler.

Seneye fena patlicak takim CL de.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...