Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Carole gayet iyi oynarken onu kesip sol bekte olcan la cıkmasını mı konusalım?
Olcan kotulukten olmek uzereyken defansa kosmayı bırakmısken Carole u Linnes yerine almasını mı konusalım?
Yoksa %65 pas ortalamasıyla Galatasarayda orta saha oynayan donk un ust uste 10 maca ilk 11 cıkmasını mı?
Ya da 10 mac ust uste gol atamamıs mac basına 1 sut atan, kafa topu alamayan, pozisyon alamayan, top tutamayan pas atamayan Umut yerine random 1 forvet (alt yapıdan) denememesini mi?
Linnes gibi hucumcu bir sag bek almısken o kanadı baltalayacak sabriyi sag acıkta oynatmasını mı konusalım?
Yoksa Linnesi oturturken Denayeri sag bek oynatmasını?
Denayer otururken Hakan Balta ve Semihin CB oynamasını mı konusalım?
Lazio'ya 1 gol atmamız gerekirken takımda o sırada hucumda islevli tek is yapan Sabriyi cıkarmasını mı konusalım?
Son 3 dakika kala duran top olsa, topa vurulcak olsa, pas atılcak olsa, orta acılcak olsa, ya biri hakemle tartısacak olsa sahada olması gereken tek adam olan Sneijderi cıkartıp sezon basından beri cok kotu oynayan Yasin'i almasını mı konusalım?

Hangisini konusalım istersin?

Tek problem tabiki denizli degil ama Denizli'nin yanlıslıklarını daha fazla yanlıs yaparak kapatamamasına 'elinde bu vardı ama' diyerek kurtarmasına da izin verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ya futbolu tenis gibi dusunmeyin 1v1 degil bu spor. sneijder > yasin o zaman sneijder hep oynar gibi bir mantik yok. milyon tane kombinasyon olasilik var, takim merkezden etkili olamiyorsa gelir de ayagina bi tane oturur diye kalan 15 dakika sneijderle devam etmek istemeyebilirsin. alternatif denemis olabilir. sonuc tutmadigi icin laf etmesi kolay.
tekrarliyorum ben denizli'yi ve verdigi kararlari falan savunmuyorum. mac esnasinda ben de bir cok kez soylendim, laf ettim. 3 sene daha da deneyelim de demiyorum. ancak 3 ayda harcanacak bi durum yok. boyle twitterda 3-5 tane 200k uzeri followeri olan her hesabin doldurusuna gelecekse kulup, her zaman oldugu gibi 1 sezonda toparlanmak yerine daha cok daha fazla sure bocalariz.

yazdiklarina tekrar gelince, her birine tek tek yazasim yok cidden ama carole 1.5 ay filan sakatlik gecirdi, olcan oynadigi donemlerde efektif olabildi, sunu da ekliyim bana kalsa olcan takimda bile olmaz ama elinde olan bu. donk diyorsun, melo var da oynatmadi mi? bilal mi oynasin donk yerine? chedjou'yu da denedi 2-3 calim atinca millet oo chedjou cok iyimis orta sahada diye seviniyor. fifa 16 mi bu arkadas?
umut yerine random 1 forvet koyamazsin. o isler oyle kolay degil. 16-17 yasindaki veledi 50 bin kisinin onune koyarsan daha adam ilk topla bulusmasinda topu iskalar, kaptirir bir daha da a takim yuzu goremez. herkes arda , messi degil.
Sosyal ağlarda paylaş

İste burda kendi kafana gore durumu yorumluyorsun. 2'li eleme macında 1-1 iken macın son 3 dakikasında sneijderi cıkarmak var, akhisarla oynarken 1-0 ondeyken sneijderi dakika 70te cıkarmak var. Sneijder sakatlanmadıgı surece 2'li eleme macında gol atman gerekirken son 3 dakikada CIKMAZ. Bu kadar basit.

Carole onceki 3 macta gayet iyi oynamıstı bir anda bu macta oynatmamaya karar verdi. Sakatsa ilk 18de ne isi var ozaman dinlendir oyuncunu ya da zaten 1 devre cıkartabilecekse once onla basla sakatlanırsa/yorulursa cıkart?
Cejudan bahsetmiyorum Jose var kenarda adama mac yuzu gostermedi herif.
Umut yerine suan sen cıksan sahaya taraftar agzını acmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bir şey yapmışta, bizim ülkedeki teknik direktörler keriz. alcak parasını hiç acımayacak. yabancı adam alıyo gidiyo. suçta değil parayı almak zaten. en baştan taahhüt ediyo adam kardeşim sana bunu ödicem benimle çalışır mısın diye.

türk tdler böyle yaptıkça yönetimler akıllanmaz. hem sözleşmeye parayı dayar, hem de hemen işine gelince istifa ettirir üzerinden atar her şeyi.

edit: ha yanlış habermiş.

hamitte de suç yok mesela. alacak parasını sonuçta bu takım için oynarken sakatlandı zaten sakattı vs. gidip keriz gibi blake griffin gibi malzemeciye yumruk atmaya çalışıp sakatlanmadı.

ha yönetimler akıllandı mı? sanmıyorum yine aynı olay olsa yine aynı parayı verirler böyle bi durumda anasını satiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

hamitte de suç yok mesela. alacak parasını sonuçta bu takım için oynarken sakatlandı zaten sakattı vs. gidip keriz gibi blake griffin gibi malzemeciye yumruk atmaya çalışıp sakatlanmadı.

Abi Hamit ibnesi Real Madrid'de sakat olduğu dönemde kulüpten parasını istemiyordu. Buraya gelince yemeyen keriz misali bir kuruş indirim filan yapmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Jest falan değil, iade etmek zorunda zaten eğer istifa ediyorsa. Peşin alması birşeyi değiştirmez, sonuçta avans almış oluyor. İşin jest kısmı şurda, zaten artık iş bitmiş, kendini kovdurmaya zorlayabilirdi, veya yarı yarıya paylaşalım madem ikimizde ayrılmak istiyoruz vs diye pazarlık yapabilirdi.

Mancini'de aynı şekilde kapı gibi sözleşmem var, gerekirse yatarak kazanırım bana ne, demedi. Jest dedikleri o işte. Ha Mancini kariyerli bir TD olduğu için, kendisi ile çalışmanın zor olmadığı mesajını da vermiş oluyor, ki ayrıca Inter'e gitti zaten, öyle birşey yapması kendine de zarar verirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden öyleymiş vay ipine ya... 3 senedir yatıyor üstelik real madrid'e bedavaya gitti ve gs ona bonservis ücreti ödedi aldı. Vallahi şaka gibi ya. Üzülüyorum bu türk futbolculara verilen paralara. Üstelik real'den 3 m euro alıyorsa yarısı vergiye gidiyordu. Gs'dan aldıgı 3m'in %10'u gidiyor sadece vergiye. İyi ki ozan tufan'ı almadık hamza'nın gazına gelip.

https://www.cihan.com.tr/tr/hamit-altintop-sakatligi-suresince-real-madridden-para-odememesini-istedi-413119.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Mustafa denizliye jest yapmadı falan diye saçmalayanlar olmuşta, adam istifa etmese 1.5 yılda dünyanın parasını alırdı. Adam bildiğin GSli. Sırf o yüzden geldi bu rezalete zaten. Şimdi de yapamadı gidiyor. Burda tepki koyulması gereken kişiler, başkan ve lanet olasıca yönetimi.
Allah belalarını verse de kurtulsak bu şerefsizlerden ya.
Çok net beceremediler. Beceremiyorlarda. Olay istikrar. Bjk ağlak adamı getirdi yıllardır bi şekilde istikrar var. İyi yada kötü. İleriye bi ivmelenme var. Fener zaten şikeden hüküm giymiş eşkiyayla yıllardır istikrarlı bi şekilde iyi yada kötü ligde hep bişeyler kovalıyor. Bi biz böyle ezik ve saçma kişileri başımıza getirip vakit kaybediyoruz. Ünala yol vereceklerdi, arkasında durup destekleyeceklerdi. Bu durumda kesinlikle olmazdık. Umarım ölürler de kurtuluruz bu eziklerden.
Sosyal ağlarda paylaş

İstifa etmek de mi jest yapmak oldu?

Hamza'nın yaptıgı jeste girer mesela. Kendi gitmek istemiyordu yonetim gitmesini istiyordu karsılıklı anlastı bu jesttir. Denizli kendi gitmek istedi yönetim de gitmesini istedi bu jest degil.

Ben diyorum umursamayıp devam edecegini dusunuyordum para icin cunku geldigi gun nakit 1.5m dolar istemis bir adam yani, sozlesmesinde erken ayrılırsa paranın bir kısmını geri odemesi gerektigi de soylenmisti.

Mustafa Denizli'nin Galatasaraylılıgını bilmeyenler konseptini de cok seviyorum sanki herkes 70 lerde dogmus da mustafa denizli'nin galatasaraylılıgını canlı izlemis gibi konusuyor. Ben Mustafa denizli GS basındaki ilk donemini gecirirken dogmamıstım ikinci doneminde 3 yasındaydım. Besiktasta ve Fenerbahcede gordum adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Jest demeyelim haklısın. Ama kesinlikle doğru olanı yaptı. Adam buraya para kazanmak birincil amaç olarak gelmedi. Gsli olduğu için geldi. Rezil olma pahasına ki oldu da denebilir.
Ayrıca senin adamı Gsnin başında yada sonunda görüp görmemen adamın Gs taraftarı olduğu gerçeğini değiştirmez ki. Adam kendi diyor ya ben taraftarım diye. LOL.

Ayrıca herşeye rağmen tek ve en büyük suçlu yeto yönetim. Acilen gitmeleri lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

GS taraftarı olmak ile GSlılıgı ile bilinmek aynı seyler degil benim gozumde. Ben de GS taraftarıyım ama benim hakkımda o GSlılıgıyla bilinen bir adamdır herseyini GS adamıstır denmez yani. Ben Denizli'nin GSlılıgı ile ilgili bisey gormedim herkes gormus gibi davranmanın bir alemi de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...