Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Galatasaray ile Mustafa Denizli’nin yolları resmen ayrıldı. Cimbom ile 4.5 milyon dolar karşılığında 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Denizli’ye bugüne dek toplam 1 milyon 650 milyon dolar ödeme yapıldı. 3 aydan fazla bir süre görev yapan Denizli’nin hak ettiği ücret 975 bin dolardı. Ancak peşin olarak 1 milyon 650 bin dolar parayı kulüpten almıştı. Deneyimli çalıştırıcı yapılan mutabakata göre 675 bin doları kulübe ödeyeceğini taahhüt etti.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi gun taraftari kotu gun taraftari ayri bisey olay direk futboldan anlayan taraftar ve anlamayan taraftar farki

anladigini zannedenlerin buyuk cogunlugunun futbol bilgisi fanatik fotomac gibi gazetelerin "transfer transfer transfer" yazili sayfalariyla ayni seviyede. turk futbolunun boktan olmasinin sebebi turklerin futboldan anlamamasi direk.

ote yandan denizli en iyi secenekti degildi onu gecelim, dede emeklilik milyonlarini sayacak yaa diye asilsiz ayarsiz atip tutanlar hala piskince, utanmadan yaziyor falan. nasil bir terbiyesizlik lan bu? adam denedi bakti olmayacak birakti parayi da hakettigi kadar almis. noldu simdi o kadar attiniz tuttunuz? adam dogruyu yapinca abi okuzmusum ben diye kendiniz hakkinda da atip tutun bari biraz. bir bok olmaz sizden.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni utandırdı ben paraları saymaya devam eder diyodum gayet de. Ama mutluyum. Cok sukur gitti.

Her galatasaray macından sonra 90+'da falan yorumcuların cıkıp 'Denizli'nin bunu (oyuncu secimleri, mac ici oyuncu degisiklikleri, taktik secimleri, yardımcı almaması, futbolla iliskili tum personeli yollaması vs. vs.) neden yaptıgı hakkında hic bir fikrim yok' demesi falan hic garip degildi zaten.

Denemek var denemek var.

Tabi bi de sezon basından beri 1 tane mac izlemis adamın baskalarına yargı dagıtması var ki onun tadı bambaska.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

gelen gideni aratmaz. gecin su kliseleri.

gelen gideni aratmıyorsa neden bunca teknik direktör değişikliğine gidiliyor kardeş.Türk futbol mantığı bu, yeni gelen td kötü sonuçlar aldığı zaman gidene her zaman keşke gitmeseydi diyoruz yada olsa daha iyiydi diyoruz. yeni gelecek kimse kötü sonuçlar aldığında mustafa hocadan ne farkı kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşlı başlı olması adamın kişiliğinin iyi ya da kötü olmasını onden belirlemiyor.

Goreve geldigi ilk 2-3 haftadan sonra hele de devre arasından sonra aldıgı ust uste korkunc kararlar gayet uzerine spekulasyon yapılacak seviyedeydi. Macları izlemezsen bu spekulasyonların nerden geldigini anlayamazsın. O yuzden macları izlemenin bir onemi var.

Son 1 aydır cıkardıgı takımlar, taktikler, yaptıgı degisiklikler 'lutfen beni kovun, takımı da baltalıyorum artık anlayın' seviyesindeydi. Ben gelen protestoları umursamayıp kovulana kadar takılacagını sonra emeklilik parasıyla keyif catacagını dusunuyordum. Demekki protestolar agır gelmis 3 ay icin aldıgım 1m dolar bana yeter diyip bırakmıs. Beni utandırdı bunu soylemekte cekinecegim bi yan yok ama onceden soylediklerimin de atıp tutmakla bi alakası yok cunku tum futbol camiası(yorumcuları) 'ee bu Denizli ne yapıyor?' diye soruyordu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

h2s said:

valequenta said:

gelen gideni aratmaz. gecin su kliseleri.

gelen gideni aratmıyorsa neden bunca teknik direktör değişikliğine gidiliyor kardeş.Türk futbol mantığı bu, yeni gelen td kötü sonuçlar aldığı zaman gidene her zaman keşke gitmeseydi diyoruz yada olsa daha iyiydi diyoruz. yeni gelecek kimse kötü sonuçlar aldığında mustafa hocadan ne farkı kalacak.

daha kotusu olacak diye bi kesinlik yok onu demek istedim. hamza gelirken daha iyi olacagini ( en azindan belli bi sure) kim tahmin edebiliyordu?

ha bana sorsalar ben denizli ile devam edilsin derdim sezon sonuna kadar. aynen doruk'a da katiliyorum; adam kritik donemde geldi takimin basina, elinden geleni de yaptigina inaniyorum. devre arasinda takviye yapilacagi sozu de verilmisti, UEFA uyariyi yapinca patladi o planlar da. sonuc olarak basarili olamadi bu kisa donemde, edebiyle de birakti gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@madcow hocam sonuca dayali yorum yapmak kolay. dun derbide gorduk butun ulke nani oynamadi diye mac oncesi pereira'yi dograrken mac sonunda adam genius ilan edildi.

takimda zaten hic bir sey dogru duzgun gitmiyorken bilmem kacinci dakikada sneijder'i cikardi diye 'beni kovun bu kulupten' anlamina gelmiyor. demem o ki, sneijder'in yerine giren yasinse atiyorum, bala gote gol atsa denizli genius ilan edilecek. oyle 3-5 kararla hele ki takim tokezlerken teknik direktor dogramak cok kolay oldu bu ulkede.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlıs olan sey su. Takımda herseyin yanlıs gitmesinin suclusu kendinken belki de tek dogru gitme ihtimali olan seyi de yanlısa degistirmek. O yuzden zaten yorumun yanlıs.

Futbol sonuclar oyunudur. Eger sonucları alamıyorsan ozaman guclu bir oyun sergilemelisinki insanlar en azından sana sans vermeye devam etsin.

Pereria orneginden devam edersek
-Nani oynamaz ve cok kotu oynarsan ve ustune bir de kazanamazsan yanarsın
-Nani oynamaz ve cok iyi oynarsan ve kazanamazsan elestirilirsin ama yanmazsın
-Nani oynamaz ve cok iyi oynar ve bir de kazanırsan genius ilan edilirsin.

Denizli ilk secenegi cok kullandı ve kazanmamaya devam etti. 'Benefit of the doubt'ı bir kac maclıgına hakedersin zamanla daha fazlasını kazanır ya da kaybedersin. Denizli'nin hataları 'benefit of the doubt'ı coktan asmıstı ustune de hatalar yapmaya devam ediyordu. Bende bu 'kasten yapıyor heralde' suphesini uyandırdı artık bi yerden sonra. Cunku hata dedigin 2 tane yapılır 3 tane yapılır mac basına 10 tane gozune sokula sokula yapılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu adam elindekini oynatti zaten; toplamda 1.5 forvet, defanstan devsirme 2 tane yarimsar libero. kanattan devsirme solbek ile toplam 1.5 sol bek filan. taktiksel hatalardan bahsetsen tamam diyecgiem de kimi cikarip kimi soktu da bi macta 10 tane hata yapmis olsun?

ben denizli'yi savunmak icin soylemiyorum da sanki problem denizli'ymis gibi denizli'ye bu kadar yuklenilmesine anlam veremiyorum.

bak hamza problemdi mesela, kadro yetersizligini gorememis olmasi bile basli basina yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...