Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

simdi youtubeda durdura izledim penaltiya sebep pozisyonu.trabzonsporlu oyuncu arkadan sinsice gelip galatasarayli oyuncunun ayagindan fazla actigi topun hem yonunu degistiriyo hemde kendi avantajina alip olasi gol pozisyonunu engelliyo.bu esnada galatasarayli oyuncu topu kaybetmenin dayanilmaz hafifligi ile kendini yere birakip hakemi aldatici hareketi yapiyo.zaten o andan itibaren yapacagi baska bisi yok.keza dusmese ve topun pesinden kossa alamaz o topu.o pozisyonda dusulecek bi durumda yok bu arada.ts li oyuncu gsliyi ne itmis nede cekmis.cok dogal bir sekilde topa ayagini koymus almis gitmis.arkadan cok net bi kamera cekimi var onu izleyin tekrarlarda.ne demek istedigimi anlarsiniz o zaman.

bu galatasayarin yapisinda olan bi cirkeflik.futbolu sirf bu yuzden takip etmeyi biraktim.bi yerden sonra top hakimiyeti, kondisyon, iyi oyundan... ote tiyatral bi boyuta burunuyo futbol.hakemi kandirmak icin en iyi rolu yapan haksiz pozisyon ustunlugu saglayip penaltisini faulunu kapan hem psikolojik olarak hemde fiziksel olarak karsi takima olan ustunlugunu net bir sekilde ortaya koyuyoki boyle pozisyonlardan sonra genelde takim psikolojisi dagilir.butunluk yok olur.haybeye paslar daga tepe sutlar gelir.

futbol cok yalan bi spor o yuzden.ask entrika ve ihtiras dolu.su 4 kirmizi kart, o penalti falan cok sasirtici degil o yuzden.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

maçın özetini izliyorum.

sabrinin pozisyon penaltı
hakanın pozisyon penaltı
özer elle oynamamiş yok yere sarı görmüş
özer direk topla oynamiş faul bile yok 2. sarı kart yanlış
doğal olarak itirazdan aykut sarı görmeyecek ikinciden atılmayacak
penaltının da penaltı ile alakası yok

6.lık yarışına tutunmak için bileklik satıp onurlu yaşaması gereken takımın giriştiği işlere bak ya ahahahaha

hadi iyi geceler

Abi sacmalayip durmayin ya. Ha evet GS hakemi satin aldi sdfs. Lan GS'ye sorsan kimsenin umurunda bile degil mac. Ne taraftarin ne hocanin ne oyuncularin..
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

applev0dka said:

maçın özetini izliyorum.

sabrinin pozisyon penaltı
hakanın pozisyon penaltı
özer elle oynamamiş yok yere sarı görmüş
özer direk topla oynamiş faul bile yok 2. sarı kart yanlış
doğal olarak itirazdan aykut sarı görmeyecek ikinciden atılmayacak
penaltının da penaltı ile alakası yok

6.lık yarışına tutunmak için bileklik satıp onurlu yaşaması gereken takımın giriştiği işlere bak ya ahahahaha

hadi iyi geceler

Abi sacmalayip durmayin ya. Ha evet GS hakemi satin aldi sdfs. Lan GS'ye sorsan kimsenin umurunda bile degil mac. Ne taraftarin ne hocanin ne oyuncularin..

o yüzden 7 kişi kalmış rakibe karşı oley cekip
eze eze yenildiğin kaleye gidemediğin maçtan sonra TD cıkıp ince ince doğrandık diyor, bu mactan sorna görmedim pozisyonları haklı sanırım diyor. baya kimsenin umrunda degilmiş.

kimsenin umrunda olmaması yukarda yazdıklarımın doğruluğunu değiştirmiyor.

uydurma kart uydurma penaltı hayırlı olsun 6.lık yarışı
Sosyal ağlarda paylaş

Banane abi Mustafa Denizli nin ne dediginden. Mactaki taraftar sayisi belli GS liler bile birakmis izlemeyi. Gidip su boktan hakem yonetimini klube baglamak nedir yani onu sorguluyorum.

Taraftar oley ceker ee adamlar isin dalgasinda zaten.

Kaldi ki Baltanin pozisyonu penalti degil. TS ninki degil. Marinin ki penalti.

Ama mac Ozerin atilmasiyla koptu zaten. Toparlanmadi bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada işin şakası falan bir yana.
keşke bu akşam bir devrim olsa ama sanmıyorum.

aynı ümidi gezi zamanı taşıdım bir bok olmadı aksine herşey kötüye gitti.
keşke yarından itibaren yetersiz 10-15 hakem kovulsa falan. ama sanmıyorum daha bile beter olabilir hakemler. yarin MHK toplanacakmiş hakeme destek kararı falan alır aptallar.

kural kitabına göre 3. 4. kartın doğru olması hakemin mobbing yapıyor olmasını değiştirmiyor sonucta. umarım bir daha amatör kümede bile maç alamaz, hatta amatörde alsa da dövseler bir güzel akıllanır
Sosyal ağlarda paylaş

pulkas said:

simdi youtubeda durdura izledim penaltiya sebep pozisyonu.trabzonsporlu oyuncu arkadan sinsice gelip galatasarayli oyuncunun ayagindan fazla actigi topun hem yonunu degistiriyo

1, 1.5 saniyede oluyor bu dediklerin, yazması 10 okuması 5 saniye sürdü, hangi sinsilik :D. Senaryo yazmayın abi penaltıysa penaltıdır, değilse değildir, kitabına uydurucaz diye trabzonlu futbolcuyu hürrem sultan yaptın :D
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Ne olacak abi. Ağa babalar kurtulsun diye mühendisler ve iş güvenlik uzmanları nasıl hemen kelle veriyorsa büyük şirketlerde TFF de hakemin kellesini alacak. En fazla Kuddusi kovulur, Bünyamin Gezer kovulur. Devam eder eskisi gibi.

bizimkisi de hayal işte abi.
zaten öyle futbolda falan düzelecek bişey değil ülkeye baştan reset atılması gerek.

zaten ben hiç bir dönemde siyasetin bu kadar futbolun ve sporun içinde oldugunu görmemiştim.

olimpiyat altını olan sporcun dopingli cıkıyor paralel diye ağlıyor wtf ?

bin tane şey sayarım burda siyasetin sporun içine etmesi ile ilgili. tff de sözde seçim özde atama mantığı çalısıyor tayip kim isterse yönetimde o var.

önce siyaset düzelecek sonra sıra futbola gelir. o zamana kadar nasıl siyasette bir çok şey yiyelim diye önümüze konan tiyatro ise, seçim önesi patlayan bombalar falan filan

futbol da öyle tiyatro suan malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bu tarz tonla maçı hakemler rezil etti. Hakemin şansızlığı TS li oyuncular gibi hiçbir takım oyuncusu bu kadar agresif olmadı. TS için sezon başından beri bakıldığı zaman bardağı taşıran son damla oldu. Adamlar dayanamadı artık. Yoksa hakem ne kadar rezil maç yönetse de şuan günah keçisi. Gelen vuruyor giden vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...