Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Profesyonel futbolcularımızdan Blerim Dzemaili'nin 2015-2016 sezonu için Cricket and Football CLUB S.p.A. (Genoa)'ya geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Genoa Şirketimize geçici tansfer bedeli ödemeyecektir. Ayrıca kiralama dönemi içerisinde oyuncunun 2.100.000 EUR olan sabit transfer ücretinin 1.300.000 EUR'luk kısmı Şirketimizce ödenecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam 29 yaşında değil mi? Hem kiralayıp, hem de bonservis ödemenin 2 sebebi olabilir.

1- Çok gençtir, pişsin diye satın alma opsiyonsuz kiralamak istersin ama klup bulamazsın. Bari ben ödeyeyim parasını da gidip pişsin dersin.
2- Yabancı kontenjanına takılmışsındır ve paran çok boldur. Kiralayıp kurtulursun.

Bu iki duruma da uymuyor bu adam.

1- 29 yaşında..ne genci de öğrensin.
2- Yabancı kontenjanı yok. Olsa dahi, paran bolsa direk cezasını öder kontratı bitirirsin.

Ciddi anlamda çok saçma şu olay ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ekstra yabancı olayını söyledi biri. TFF'ye para vermen gerek diye. İşin matematiğini bilmiyorum aşırı bir miktar olduğunu da sanmıyorum. Ama şu koşullarda Melo da gitmişken Cemaili'yi 800k euro için kiralamak sadece gerizekalılık olabilir.

Dün bu kadar kötü yönetilemez demiştim bir klüp, gerçekten öyle. Ontiviero'yu da kiralıyorsun, parasının tamamını veriyorsun. Kontrolün olmayan oynatıp oynatmayacağın klube bedavadan veriyorsun, satın alma opsiyonu 650k belirliyorsun. Olamaz yani böyle saçmalıklar.

Grosskreutz'u da bitirememişler sanırım. Pes.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

2 sebebi filan birak, hicbi sebebi yok o adami kiralamak icin, melo gitmisken, koy oynasin, olmadi sezon sonu gonderirsin, aynisi bruma icin de gecerli. simdi sag kanatta oynaticak adam yok. madem oraya koyacak adamin yok, yenisini getirmicen, niye olani gonderiyosun.

http://static.goal.com/222800/222868_heroa.jpg

"Adeta ben varım panpa" diyor adam.

Umut'un varsa, umut et.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcularımızdan Felipe Melo'nun İtalya Serie A ekiplerinden FC Inter'e transfer olduğunu duyurdu.

Galatasaray Sportif AŞ’nin KAP’a gönderdiği açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel futbolcularımızdan Felipe Melo De Carvalho'nun transferi konusunda F.C. Internazıonale Milano S.p.A. (Inter) kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Inter kulübü Şirketimize 3.700.000 EUR bonservis bedeli ile 2017-2018 sezonu sonuna kadar UEFA şampiyonlar ligi gruplarına katılmaya hak kazandığı her dönem için 500.000 avro bonus ödeyecektir. Ayrıca oyuncuya sözleşme fesih bedeli olarak Şirketimiz tarafından 657.500 EUR ödenecektir.

http://www.galatasaray.org/haber/gs-sportif-a-s/felipe-melo-fc-intere-transfer-oldu/28701
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcularımızdan Felipe Melo'nun İtalya Serie A ekiplerinden FC Inter'e transfer olduğunu duyurdu.

Galatasaray Sportif AŞ’nin KAP’a gönderdiği açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel futbolcularımızdan Felipe Melo De Carvalho'nun transferi konusunda F.C. Internazıonale Milano S.p.A. (Inter) kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Inter kulübü Şirketimize 3.700.000 EUR bonservis bedeli ile 2017-2018 sezonu sonuna kadar UEFA şampiyonlar ligi gruplarına katılmaya hak kazandığı her dönem için 500.000 avro bonus ödeyecektir. Ayrıca oyuncuya sözleşme fesih bedeli olarak Şirketimiz tarafından 657.500 EUR ödenecektir.

http://www.galatasaray.org/haber/gs-sportif-a-s/felipe-melo-fc-intere-transfer-oldu/28701

su tarz maddelere takilmayin.
kimin avantajina oldugunu bilemezsiniz. bu fesih bedelini odemesen anlasmanin baska kosullarindan dolayi daha farkli odeme zorunlulugumuz olabilir. 3lu anlasma sonucta, bu 657 ye bagli olarak inter anlasilan bonservisten fazla bonservis gostermis olabilir bizim FFP ye yaramasi acisindan, fazla verdigi parayi Melo'yla olan sozlesmesinde daha az senelik vererek kapatacak olabilir vb.
Sonuc olarak toplam paraya baktiginda bonuslarla birlikte 5.2 milyon euroya cikabiliyor. avrupada cok fazla sevilmeyen 32 yasinda bir futbolcuyu bu paraya satmak iyi is ekonomik olarak. ama meloyu yerini doldurmadan satmak yonetimin bugune kadar yaptigi en yanlis hareket, o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

ne doyumsuzsunuz arkadas.

ligin en iyi takimi bizde. melo gidince bi tik geriye dusmus olabiliriz kagit uzerinde ama ulan her sene 2-3 kupa kaldiran takim var.

yine sampiyon olur bu takim, samp liginde gruplardan da cikariz rahat olun.

Bu sene artik çıta yükseltir 4-5 kupa alırsınız:) Kusura bakma dostum ama ister inan,ister inanma ama 3 temmuz geride kaldı.Nerde kaldıysak ordan devam edeceğiz.Sizi yine kanser edecek sezon demiyorum bak sezonlar bekliyor.İlk 4 ü başarı olarak kabul edersiniz artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

valequenta said:

ligin en iyi takimi bizde. melo gidince bi tik geriye dusmus olabiliriz kagit uzerinde ama ulan her sene 2-3 kupa kaldiran takim var.

Bu sene artik çıta yükseltir 4-5 kupa alırsınız:) Kusura bakma dostum ama ister inan,ister inanma ama 3 temmuz geride kaldı.Nerde kaldıysak ordan devam edeceğiz.Sizi yine kanser edecek sezon demiyorum bak sezonlar bekliyor.İlk 4 ü başarı olarak kabul edersiniz artık...

suna hak veriyorum. 3 temmuz'da gereken cezayi almadigi icin hirsizlar, kaldiklari yerden devam edeceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

valequenta said:

Bak bu ligde iki takım şampiyonlukların neredeyse tamamını paylaşıyor. Son dört senede 3 kere şampiyon olduk, bu sene de büyük ihtimal GS şampiyon olacak. Fenerbahçe olursa da büyük süpriz olmaz, sakatlık bela gelmesin RVP Nani falan güzel futbol izletecek hepimize ama şampiyonluğun en büyük iki adayı GENE bu sene de GS ve FB, seneye de böyle olacak.

Sen kanserdiyorsun, ben bu sene de üç yıldızla bitireceksiniz diyorum, çok beklememize gerek yok sezon sonunda hangimiz haklıyız göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...