Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Dortmundun sabrisi groskoys u almisiz.
11 umut bulut
11 groskoys
11 sabri

Oooooooffffffffff. Lan melo gitti. Cemalinin maasini biz veriyoruz. Ama adam Chievoda oynuyor. Son gun takimin as oyuncusunu kiraliyoruz. Hadi fahis fiyat gelir satarsin. Son gun as oyuncuyu kiralamak neyin kafasidir? Groskoystan baska adam mi kalmadi? Tabi son gun kalmamis olmasi normal.

Bruma failini tam unutur gibi olmustuk.. Dursun yatacak yerin yok dursun. Daha formamiza reklam bile alamadin. Takimi bombaliyon dursun...

Birazdan sostizm gelecek. Siz yonetim ve td.den daha iyi mi bileceksiniz diyecek. En cok da bana o koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo için 3,7 M gayet iyi bence. Bu sene bizde verimli olacağını da düşünmüyordum artık. Herifin 5 milyona yakın da maaş yükü vardı. Bence gittiği iyi oldu yani ama yerine bu saatten sonra kimi alacağız işte o kısım düşündürücü.

Telles ise bence Carole'den iyi değil. Yedeğini de şu halde düşünmeyiverelim. En kötü Balta var. Ayrıca sağ bekin ası yok solun yedeğini düşünmeyelim bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Melo için 3,7 M gayet iyi bence. Bu sene bizde verimli olacağını da düşünmüyordum artık. Herifin 5 milyona yakın da maaş yükü vardı. Bence gittiği iyi oldu yani ama yerine bu saatten sonra kimi alacağız işte o kısım düşündürücü.

Telles ise bence Carole'den iyi değil. Yedeğini de şu halde düşünmeyiverelim. En kötü Balta var. Ayrıca sağ bekin ası yok solun yedeğini düşünmeyelim bir zahmet.

abi biz taraftar olarak neden maaş yükü cart curt önemsiyoruz ki? kulubun taraftarıyız muhasebicisi değiliz ki.

5 milyonluk maaş yükü olsa nolur, ontiveiro, hajrovic alırlar yerine çıkar kasadan 20 milyon euro. melonun daha iyisini 5 milyonun iki üç katını harcamadan getirebilecek misin? ve garantisi yok daha iyi oynayacağının.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Bu arada

"Melo, 3.7 milyon euro karşılığında Inter'de!"

3.7 nedir ya. Resmen çingen pazarlığı yapmış yönetiminiz. "Ulan tamam al" diye atmış parayı inter.

Ya da Sow'un bonservise benzer olsun diye 7 koymuş olabilirler. 17M vs 3.7M VAY ÇAKALLAR.

yoruma gel. bazen diyorum ki neyse..

3.7 ye aldik meloyu 3.7 ye verdik.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

serjuhan said:

abi biz taraftar olarak neden maaş yükü cart curt önemsiyoruz ki? kulubun taraftarıyız muhasebicisi değiliz ki.

5 milyonluk maaş yükü olsa nolur, ontiveiro, hajrovic alırlar yerine çıkar kasadan 20 milyon euro. melonun daha iyisini 5 milyonun iki üç katını harcamadan getirebilecek misin? ve garantisi yok daha iyi oynayacağının.

Bi bakıma haklısında bu FFP olayında maaş olayı önemli. Bu yetolar kulübü yönetemeyince taraftar muhasebe işine giriyor işte böyle. Doğru diyon esasen.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan eksisozluge bakmamla beraber Turkiye'de futbolun neden gelismedigini anladim.

"Adam alman, her yerde oynuyor. O zaman adam harika"

Adam yeteneksiz! Abi ne is verseler yaparimin Almanya subesi. Her yerde oynayan oyuncu yeteneksiz deli dana gibi kosan bi adamdir. Gecen sene denk gelemedim sakatligindan oturu ama oncesinde de Dortmund'un en yetenek fakiri oyuncusuydu. Lan izlemedim demek yerine "ooo Alman panzeri" demek neyin kafasi?

Ortalama Turk oyuncudan elbette kaliteli ama ortalama transfer yapmak nedir? Of valla sinirlerim bozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...