Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgilimi gırtlaklamak istiyorum

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

@drall demek istediğini yanlış anlamışım özür dilerim. Öyle bir şey var elbette, anneme herkesten yakın oldum hep, babamla çok problemliydi ilişkim vs. Yani evleneceğim kadının anneme benzemesini istiyorumdur kesin, bence gayet normal.

sunun nesi normal anlamiyorum. anamla babam harika ebeveynler olmus olsalar bile hayatimdaki insanin benzedigini gorsem creepy gelir
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo tip olarak da. Göz rengi, ten rengi gibi özellikler de bilindışının dışavurumunu yansıtır. Bunu özellikle platonik aşklarda gözlemleye de bilirsiniz. Ama kişi bunu farkedip üzerine gidebilecek, sorgulayabilecek ve çözümleyebilecek farkındalıkta değilse bir şey söylememek lazım aslında. Bu zaten her insanda çok minimal düzeyde olur, ama ebeveynlerden biriyle ciddi düzeyde sorunluysa kişi çocukluğunda, bu patolojik düzeye varabilir. Nitekim doğu kültüründe çok sık karşılaşılır bu durumla. Anne oğula evlenme der, oğul evlenmez. Evlen der oğul evlenir. Oğulun aşık olup evlenmek istediği kadın anneye kendisini andırdığı için kin duyar, onunla olan "savaşı" kaybetmekten korkar ve yılanın başını küçükken ezer. Sonra kendisi alakasız, pasif bi kadın bulur, onunla evlendirir çocuğunu ve bütün ailede mutlu olan tek kiii anne olur, çünkü oğluna olan saplantısını kimseyle paylaşmadan yaşayabilecektir

Falaaaan filan. Şu w vibe mı ne nerden alabiliriz en güzelini?
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Yoo tip olarak da. Göz rengi, ten rengi gibi özellikler de bilindışının dışavurumunu yansıtır. Bunu özellikle platonik aşklarda gözlemleye de bilirsiniz. Ama kişi bunu farkedip üzerine gidebilecek, sorgulayabilecek ve çözümleyebilecek farkındalıkta değilse bir şey söylememek lazım aslında. Bu zaten her insanda çok minimal düzeyde olur, ama ebeveynlerden biriyle ciddi düzeyde sorunluysa kişi çocukluğunda, bu patolojik düzeye varabilir. Nitekim doğu kültüründe çok sık karşılaşılır bu durumla. Anne oğula evlenme der, oğul evlenmez. Evlen der oğul evlenir. Oğulun aşık olup evlenmek istediği kadın anneye kendisini andırdığı için kin duyar, onunla olan "savaşı" kaybetmekten korkar ve yılanın başını küçükken ezer. Sonra kendisi alakasız, pasif bi kadın bulur, onunla evlendirir çocuğunu ve bütün ailede mutlu olan tek kiii anne olur, çünkü oğluna olan saplantısını kimseyle paylaşmadan yaşayabilecektir

Sosyal ağlarda paylaş

Ne kaşı gözü olm manyak mısınız, huyu benzesin işte ileride annem gibi bir anne olsun bana annemin babama destek olduğu gibi destek olsun falan, salak mısınız. Di de fırsatı kaçırmamış bana laf çakmak için, ne kinmiş arkadaş. daddy issues olması gerekmiyor babasıyla arası iyi olmayan herkesin. Annemle daha iyi geçiniyorum erkek çocukların 90% ı gibi, basit yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

pupa_yelken said:
Magazadan bir sey alacaksan da ayni boy ve bedendeki kadinlara fikirlerini sor "kiz arkadasima hediye alicam da bu mu bu mu sizce?" gibi.. Hatta denetip ustlerinde gorebilirsin. Ic camasiri olmasin tabi bu :)
şunun az ekmeğini yemedim. Karşıdaki kızın oynaklık seviyesind göre o an karar verip kız arkadaşıma / anneme hediye alıyorum bir yardım eder misiniz? (Yavşak bir gülümseme eşliğinde) = profit

Bu konuda sahit oldugum abimin efsane cumlesini paylasayim. Kizin birine yaklasip der ki: "Pardon, kiz arkadasima hediye alicam. Sizinle ayni beden ama sizin kadar guzel degil tabi. Bunu bir deneyebilir misiniz?". Denendi %100 calisiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

sipeyskeyk said:

@drall demek istediğini yanlış anlamışım özür dilerim. Öyle bir şey var elbette, anneme herkesten yakın oldum hep, babamla çok problemliydi ilişkim vs. Yani evleneceğim kadının anneme benzemesini istiyorumdur kesin, bence gayet normal.

sunun nesi normal anlamiyorum. anamla babam harika ebeveynler olmus olsalar bile hayatimdaki insanin benzedigini gorsem creepy gelir

huy olarak o
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

Lyv said:

sipeyskeyk said:

huy olarak o

direk annemin huyunda olsun denmesi hala creepy uzgunum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...