Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DavidMills said:

Hahaha. Şaka gibi yeminlen. Mustafa Kemal'in askeri olunca noooluymuş ki? Nasıl bir disiplin kararı, eğer mesele sadece buysa allah belalarını versin karaktersizlerin.

uydururlar kılıfına, bilmem kaçıncı saniyeler arasında küfür var falan filan bişey bulurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ülkede o çizgiler kalkalı cok oldu ya.
siyaset şuan herşeyin içinde hiç olmadığı kadar. ligin sponsoru devlet, tff atamasını yapan devlet, stadlarda kendi reklamını yapan siyasi iktidar, konyada tünellerde başbakan resimleri dolu.
seçimde ankarada açılan inönü yıkılsın park yapılsın adı çarşı konulsun pankartından,
çArşı olarak değil CARSI olarak yazılan flamalarla akp mitinginde ortaya çıkan korsan taraftarlardan
1 maçlık kurulan sonra yok olan adını bile tekrar duymadığımız 1453 kartallarından sonra futbol siyaset ayrımı yapmak mümkün değil artık.

inönü'deki son maçta duygusallıktan değil polisin biber gazından ağladıktan sonra benim için futbol ve siyaset iç içe artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya apple tabi ki bunları biliyorum, görüyorum. Konu derail olmasın derdim di. Ama şu meselenin harbi boku çıktı, ulan Rabia yapan yancılara bişey yok, Mustafa Kemal'in askerlerine yaptırım var. Hele ki PKK meselesi düşünüldüğünde, b.k yemenin arapçası yaptıkları. Kırmızı çizgi falanda kalmadı. Kayış komple koptu artık.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ülkede o çizgiler kalkalı cok oldu ya.
siyaset şuan herşeyin içinde hiç olmadığı kadar. ligin sponsoru devlet, tff atamasını yapan devlet, stadlarda kendi reklamını yapan siyasi iktidar, konyada tünellerde başbakan resimleri dolu.
seçimde ankarada açılan inönü yıkılsın park yapılsın adı çarşı konulsun pankartından,
çArşı olarak değil CARSI olarak yazılan flamalarla akp mitinginde ortaya çıkan korsan taraftarlardan
1 maçlık kurulan sonra yok olan adını bile tekrar duymadığımız 1453 kartallarından sonra futbol siyaset ayrımı yapmak mümkün değil artık.

inönü'deki son maçta duygusallıktan değil polisin biber gazından ağladıktan sonra benim için futbol ve siyaset iç içe artık.

abi ne güzel demişsin, bunları diyip kulübün reza'ya loca satmasını nasıl haklı bulabiliyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

cunku adamın legal olarak satın almak için bir engeli yok malesef.
akp'nin reza önderliğinde pis işler yaptığına emin olsam da malesef hukuk adamların kontrolünde ve temize çıkardılar kendilerini.

beğenenmesek de durumdan cok rahatsız olsak da, sen gelme lan ayu diyemiyoruz işte, orda hukuksuzluğu sen yapmış oluyorsun, başkasına hukuk kurallarını çiğniyor diye kızarken sen hukuksuzluk yaparsan komik olmaz mı ? bence olur
Sosyal ağlarda paylaş

taraftarın siyasi duruşu olur, kluplerin olmaz, daha doğrusu olmaması gerekir, siyaset üstü kurumlardır cunku. her görüşten insanı çatısı altında toplar.

o yüzden o dediğiniz şeyler mümkün değil. ben de cok isterim defolup gitsin ülkeden irana mı gidecek nereye gidecek ama işte hukuk böyle uygun gördü yapacak bişey yok.

inş her maca gelir de suratına suratına söveriz.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila, FB GS localarında memleketi söğüşleyen tonlarca adam var. Bırak locaları, yakın tarihte hakemi odasında alıkoyan kulüp başkanı vardı TS li assfsfsdf. Normal ülkede adamın şu an hesap veriyo olması gerekidi. Reza'ya gelşene kadarrrr. BJK naapsın, adamın parasında değiller zaten. Koca kulüp sonuçta.

Reza loca almış lafı olmaz ülkede. En fazla hassasiyet duyarsın, ama adam düdüğü çalmış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...