Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Abi kimse cebinden para harcamıyor ki, hibe etmiyor sonuçta, yasal olarak borç veriyor, hakkını da tutuyor. Istediğin gibi harcama yapabiliyorsun, hele GS gibi bir ortamsa, komisyonlar, fazla harcamalar derken paraları cukkalatabiliyorsun, bir de şan şöhret cabası. Borç olsa nolur olmasa nolur, fırsat versinler ben de başkan olayım. Hangimiz tanıyorduk FO'yu, Ünal Aysal'ı falan başkan olmadan önce ? Bir de mağdur edebiyatı yapıyorlar, elimizi taşın altına koyduk falan. Ortalama bir bakandan daha forslu birşey lan 3 büyüklere ( özellikle GS ve FB'ye ) klüp başkanı olmak.
Aynı devlet mantığı zaten klüpler, devasal bütçeler, sıfır sorumluluk. At koştur senelerce, sonra da çek git, birşey olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1 tane derbi bile alamayan bu sene 0 gol çeken teknik direktörü ben ne yapayım ya. Rakiplerine puan saçarak şampiyon olman mucize.

Güle güle biliç. Yanlız biliçden önce Orman gitsin, geçen seneden beri diyorum zaten Ormanda 0 vizyon var, çok fazla atıp tutuyor, hakemler azımıza sıçarkende ortadan kayboluyor yatlarda, karılarla ortaya çıkıyor. Özel hayatı umurumda değil tabi ama bu kadar boktan haldeyken 1 kelime etmeden kaybolması tam komedi. Yönetim zaten sindirilmiş sanırım, kimse ortada yok, anca bugün Çebi eleştiren insanlara böğürüyor, sen önce şu TFF ye böğür ondan sonra eleştirenlere çıkışırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

1 tane derbi bile alamayan bu sene 0 gol çeken teknik direktörü ben ne yapayım ya. Rakiplerine puan saçarak şampiyon olman mucize.

Güle güle biliç. Yanlız biliçden önce Orman gitsin, geçen seneden beri diyorum zaten Ormanda 0 vizyon var, çok fazla atıp tutuyor, hakemler azımıza sıçarkende ortadan kayboluyor yatlarda, karılarla ortaya çıkıyor. Özel hayatı umurumda değil tabi ama bu kadar boktan haldeyken 1 kelime etmeden kaybolması tam komedi. Yönetim zaten sindirilmiş sanırım, kimse ortada yok, anca bugün Çebi eleştiren insanlara böğürüyor, sen önce şu TFF ye böğür ondan sonra eleştirenlere çıkışırsın.

Bu konuda Biliç'e çok haksızlık yapılıyor yalnız. Adam stadı olmayan, parası olmayan, kadrosu olmayan takımı son haftalara kadar şampiyonluk potasında tuttu. Bugün birebir karşılık olarak baktığında rakip iki takımın ilk 18'ine zor girecek adamları ilk 11 oynatarak liderlik kovaladı. Derbi kazanamıyor evet, ama bunun sorumlusu Biliç değil ki? Elinde hem rakiplerine göre güçsüz kadro var, hem de son derece tecrübesiz bir kadro var. Derbide tecrübe çok daha fazla önem kazanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yenildiğimiz derbilerde nasıl oynattığını görüyoruz yanlız. Ödlek futbol ve sürekli yenilgi kimseyi tatmin etmez. Geçen sene fener maçında 10 kişilik takıma bile yeniliyorduk.

Birde rekor var tabi 1959 dan beri , ilk defa 1 puan bile alamadan 4 maçıda kaybetmişiz. GS'nin rekorunu geliştirdik çünkü gs 0 puan alırken en azından gol atmış.

Bu şartlarda ben bu adamı savunmanın manasını göremiyorum. Oynattığı güzel futbolda ligin 10. haftasımı ne yokoldu. O zamandan beri ite kaka gidiyoruz. Arsenal maçındaki bjk lig genelinde olsa şuan 20 puan farkla şampiyon olmuştuk. Hele şu son 4-5 hafta direk boşladılar, üstelik liderdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...