Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Abi sıkıntı şu, sen Bilic'in seneye de şuankinden farklı olabileceğine inanıyor musun? Hatalarından ders çıkartıp, daha iyi bir hoca olarak karşımıza çıkacağına?

Stad tamamlanınca adamın özelliklerine +bonus falan mı gelecek. Aydınlanmamı yaşayacak? Bir anda futbol dehası falan mı kesilecek? İç sahada daha fazla kazanır belki o kadar.

Adamın geleceğe dair hiçbir umut vermiyor oluşu zaten bu adama şans verilmemesi için önemli bir unsur.

Geçen sene Bilic'e tapanlardanım, laf söyletmeyenlerdenim. Bu seneki halinden zerre fark yok ama çok daha kötü ve düzensiz bir takımla, daha büyük zorluklar yaşadı ve o da takım gibi yeto diye kendini elbet geliştirir kafasıyla bakıyorduk.

Kendini geliştirdi mi? Bilic'in geçen seneden bu yana ne gelişimi oldu? Aynı hatalar, aynı duruş, aynı ısrarlar, aynı aynı aynı...

Seneye bunları görmememiz için ne garanti verebiliyor? Veremiyor. Bu lige uygun bir hoca değil. Onu kabul etmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Fiko mal tamam da şu Çarşı'nın iki yüzlülüğü kadar kulübe zarar verende bir şey olmadı. Onlara kalsa kulüp iyice batağa girecek ki bu hale getirenlerde kendileri.

Şu çarşı'nın sosyal sorumluluk kısmında takılan adamlar gibi delikanlı olsa keşke şu tarafı, az kafa çalıştırsalar ama olmuyor işte. başkan adaylarından biri ateşlemiştir yine 3-5 bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

bilic iyi hoca olmayabilir eywallah da, seneye de besiktas transfer yapamayacagina gore, gelecek sene gelecek olan hocanin tek yillik, lucescu/denizli tarzinda degil, kulubu gelistirecek hoca olmsai lazim. ama iste fikret orman oyle biri degil. aziz yildirim da degil gerci. oyle biri yok zaten ehheeh.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Euro dolar kactan kaca cikmis 3 senede ona da bi baksinlar

Geçen zaten buraya atmıştım mali kongre öncesi bildirgeden, artan borcun tamamı dövize bağlı artış ve stad inşaası yüzünden artan borç.

Ha sıkıntı stad yapıldığı anda o borç bir anda silinmecek. Planlanandan daha masraflı oluyor stad vs. diye söyleniyor bu arada hatta gecikmesinin sebebi de doğal olarak bu yüzden falan deniyor. Şimdiye kadar 400 milyon TL mi ne harcanmış stada...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Adam futbol bölümüne girmezdi bile, GS şampiyon olmuş falan diye görmüş bir yerden gelmiş son 3 postu okuyup yazmış. Sizde ciddiye alıp cevap vermişsiniz dfasdfds

bana diyorsan eğer, çıldırmamak için girmiyorum futbol bölümüne. beni tanıyan zaten bilir taraftarlığımı sıkıntı yok : )
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

DarKRideR said:

Adam futbol bölümüne girmezdi bile, GS şampiyon olmuş falan diye görmüş bir yerden gelmiş son 3 postu okuyup yazmış. Sizde ciddiye alıp cevap vermişsiniz dfasdfds

bana diyorsan eğer, çıldırmamak için girmiyorum futbol bölümüne. beni tanıyan zaten bilir taraftarlığımı sıkıntı yok : )

darkrider bu ara herkese aynı atarı yapıyor ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Laraken said:

DarKRideR said:

darkrider bu ara herkese aynı atarı yapıyor ehueh

kime yapmışım lan, kaç kişiye. maks üçtür. onlarda harbi öyle olanlar zaten.

adam kendi diyor girmediğini zaten. gs şampiyon olmasa yine girmezdi asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Abi sıkıntı şu, sen Bilic'in seneye de şuankinden farklı olabileceğine inanıyor musun? Hatalarından ders çıkartıp, daha iyi bir hoca olarak karşımıza çıkacağına?

Bence bu kadro, bu şartlar, bu seneki FB/GS formu gözönünde bulundurulunca bence Bilic başarılıydı bu sene. Son haftalara kadar kovaladılar şampiyonluğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...