Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cesitli Satilik Zimbirtilar

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Kullanmadigim bos yatmasindan rahatsiz oldugum ivir zivirlari satip elden cikarma karari aldim.

PS3 Slim kasa 160gb amerikadan getirmistim zamaninda, herseyi calisiyor kozmetik olarak bir sikintisi yok. 400 TL istiyorum kendisine, resimlerdeki oyunlarla falan kombolarsaniz indirim olur elbet. Aletin resmi yok ama alindigi gibi duruyor, israr olur cekerim aksam.

Klavye Saitek Eclipse 2 modeli, gorebildiginiz uzere ingilizce layout. Tus aydinlatmasi icin 3 renk secimi yapilabiliyor (mor, mavi, kirmizi) ve siddeti de ayarlanabilmekte. 50 TL istiyorum bu arkadasa.

Razer Mamba 1inci versiyon, pilinde vs sikinti yok, tipinde de bir falso goremedim. Ikinci hatta zaman zaman ucuncu mouse'umdu o yuzden cok kullanmadim. Bu da 50 TL.

PS3 oyunlarinin her biri 25 TL.

DJ hero 2 turntable ve oyunuyla beraber 80 TL.

Ayrica satma konusunda cok kararli olmadigim Siyah Nintendo DS Lite var, 4gb Edge kart'la ve orjinal TR adaptoruyle verecegim, Fiyati 100 TL. (Goruntusu sifirdan farksiz, resim simdilik koyamadim ama isteyene aksam iletebilirim)

Son olarak da elma sepetinden alinmis Grado SR80 var, o da herseyiyle sorunsuz ve 175 TL

Resimler

Sosyal ağlarda paylaş

Logitech G700 var bir de elimde. Bir kusuru var, "Unifying Receiver" adindaki ufak usb wireless receiver'i yok.

Ama wireless logitech klavyeniz vs varsa (tek unifying usb receiverla birden fazla logitech urunu baglanabiliyormus, zaten olayi o unifying'in) yada "kablolu kullanirim nolcak" derseniz yardimci olurum.

Bahsettigim zimbirtinin resmi de su:

Sosyal ağlarda paylaş

Satilmamislari tekrar listeleyeyim:

Klavye Saitek Eclipse 2 modeli, gorebildiginiz uzere ingilizce layout. Tus aydinlatmasi icin 3 renk secimi yapilabiliyor (mor, mavi, kirmizi) ve siddeti de ayarlanabilmekte. 50 TL istiyorum bu arkadasa.

DJ hero 2 turntable ve oyunuyla beraber 80 TL.

Son olarak da elma sepetinden alinmis Grado SR80 var, o da herseyiyle sorunsuz ve 175 TL

Resimler

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...