Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
2 adet Collectors Edition kutum ancak bugün geldi ahahah. İlkinde obsidian backer portaldan paradoxa adres aktarırken sistem cortlamış, sokak mahalle falan yazmıyor haliyle takılmıştı. İkincisinde manuel vermiştim adresi, heralde PTT deposunda adımı soyadımı ve birbirinin aynısı kutuları görünce bu da bunundur diyip göndermişler lel

Ek zamazingo da almıştım 2 tane tişörtüm ve 2 set iskambil kağıdım oldu =) Acaba ikinci kutuyu ne yapsam?

Yalnız bi daha kickstarterdan physical tier backlemem. Pillars için bi özenmiştim ama astarı yüzünden pahalıya geliyor sanki adamlara
Sosyal ağlarda paylaş

Selam axedice tanışalımmı?
axedice said:

2 adet Collectors Edition kutum ancak bugün geldi ahahah. İlkinde obsidian backer portaldan paradoxa adres aktarırken sistem cortlamış, sokak mahalle falan yazmıyor haliyle takılmıştı. İkincisinde manuel vermiştim adresi, heralde PTT deposunda adımı soyadımı ve birbirinin aynısı kutuları görünce bu da bunundur diyip göndermişler lel

Ek zamazingo da almıştım 2 tane tişörtüm ve 2 set iskambil kağıdım oldu =) Acaba ikinci kutuyu ne yapsam?

Yalnız bi daha kickstarterdan physical tier backlemem. Pillars için bi özenmiştim ama astarı yüzünden pahalıya geliyor sanki adamlara
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

ben olsam geri yollarım. net.
Sosyal ağlarda paylaş

Kickstarterda vidyo vermişler xpac patchiyle birlikte gelen yenilikler

* artifical stupidity intelligence

* Solo stealth (fakin finally)

* Range indicator (silah + büyü)

* Accuracy indicator, tepede % kaçla vuracağın çıkıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=I0GvsA6exuY

2 tane companion var xpacte. Biri monk, fortonu Zahua diye bi karaktere çevirmişler ixamitlli monk. Öbürü de golem rogue. Stat değişikliklerine yönelik haber yok hala
Sosyal ağlarda paylaş

senaryoyu BG ile Planescape karışımı buldum ben. Daha bitmedi ama sonlara yaklaşıyorum doğru anladıysam ana karakterin geçmişi Planescapedeki ana karakterin geçmişine benziyor. öte yandan ana kötü planescapedekinden çok BGdekini andırıyor.

buarada range ve % indicator expert modeda oynamayan yetemeyenler için gösteriyor sadece sanırım en son updatede olmama rağmen yok bende. bir tek engagement arrowları var
Sosyal ağlarda paylaş

ya tam olarak değil de

planescapedeki karakter de sürekli eski hayatından anılar hatırlıyordu. burda da awakening kısmı biraz öyle. yani bizim watcherımızın watcher olmasının yanında bir de içinde awakened bir soul olması durumu var ki awakened olan arkadaş Pillars of Eternity Irenicusunun takipçisi. Yani benzer konsep ana karakterin içinde sürekli geçmişteki başka hayatları çağrıştıran bir oluşum olması. NPC diyalogları yoluyla cipher-watcher-awakened arasındaki farkı açıklamaya gayret etseler de pek olmamış gibi durdu bana da.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...