Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'un yeraltı tünelleri...

can

Öne çıkan mesajlar

Kabataş Erkek Lisesi'nde okurken bir sürü söylenti vardı okulda; yanımızdaki Galatasaray Lisesi (o zamanlar liseydi), Çırağan Sarayı, Yıldız'daki saraylar...

Bunların hepsinin birbirlerine tünellerle bağlı olduğu söylenirdi...

Eski İstanbul'u anlatan bazı romanlarda da bunlarla ilgili şeyler vardı ama tabi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmek zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Eski şehirin yani Haliç bölümünün bütün altı tünellerle doluymuş benimde bildigim.Ayasofya da falan aşağıya iniş varmış.
Hatta bir kere tv de birileri kayıkla mi ne geziyorlardi bu tunellerde euhe[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 06 June 2003 01:00 tarihinde demiş ki:
içim bi garip oldu okudukça
tünel kardeşliği kurup atılalım mı bi maceraya :D[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

jankis varmıdır ööle adam yapalım bi tünel rafting zuhahah :D
manyak olur[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 06 June 2003 11:43 tarihinde demiş ki:
gidinde tinerciler şsarapçılar ve palalardan oluşan yeraltını kaybolmuş mistik çocukları güzel bir tecavüz etsin zaten böyle kınalı keklikleri bekliyorlardır orada :D ozaman geçek bir mistik macera yaşarsınız.

Sana oldu galiba ööle bişiler baksana tecrübelisin....[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

ya tünllerin olduğu doğrudur belki istanbbullu değilim ama
bu boy kadar böcek ne oluyo orda biraz sallamışlar bu efsaneler adamlarıda amma sallıyolar neymiş britneyin kıçı araba tamponuna yapışmış fln filan adamla dalga geçiyo bunlarda ha[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

püff hemen böyle biri atlar zaten sana oldu muhabbetine senin gibi mistik maceraları sevenlerden duydum anlarsın ya ;)
olm insanlık yapıp uyarıyoruz sen yine git sana deyil yazdılarım git gönlünce dolaş eylen :) sonra gel geri. Anlat nekadar güzel ve mistikmiş.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 June 2003 11:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 June 2003 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 06 June 2003 11:48 tarihinde demiş ki:
püff hemen böyle biri atlar zaten sana oldu muhabbetine senin gibi mistik maceraları sevenlerden duydum anlarsın ya ;)
olm insanlık yapıp uyarıyoruz sen yine git sana deyil yazdılarım git gönlünce dolaş eylen :) sonra gel geri. Anlat nekadar güzel ve mistikmiş.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 June 2003 11:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 June 2003 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]

ya takılalım dedik sana sende bokunu çıkardın yanne

espri be :D :D :D[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

Ben küçükyalı'da oturuyorum...
İlkokulu Küçükyalı Merkez (Müfredat Laboratuar) İlköğretim okulunda okudum... Hemen yan sokağımızda bir Bizans harabesi vardı. Biz sürekli araştırmaya giderdik ama tinercilerden korkup kaçardık :D.
Orta1'e geldiğimde internetten biraz araştırdığımdaOradaki harabeden bir tünele inildiğini, bu tünelin daha sonra ikiye ayrılıp bir ucunun adalara diğer ucunun Başıbüyüğe gittiği yazıyordu...
Tabii inanmak size kalmış...[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 06 June 2003 12:44 tarihinde demiş ki:
Ben küçükyalı'da oturuyorum...
İlkokulu Küçükyalı Merkez (Müfredat Laboratuar) İlköğretim okulunda okudum... Hemen yan sokağımızda bir Bizans harabesi vardı. Biz sürekli araştırmaya giderdik ama tinercilerden korkup kaçardık :D.
Orta1'e geldiğimde internetten biraz araştırdığımdaOradaki harabeden bir tünele inildiğini, bu tünelin daha sonra ikiye ayrılıp bir ucunun adalara diğer ucunun Başıbüyüğe gittiği yazıyordu...
Tabii inanmak size kalmış...[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Ben de bunu kim yazıcak diodum uaheuhae[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

oha istanbulda sewers dungeon.

gidelim araştıralım, two handed sword +5 falan vardır quest item olarak.. holy symbol almayı unutmayın undead olabilir.[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
Fizban (9:08 PM) :
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...