Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

tabii abi geyik bir yana, aşık olurken boya bakamıosun. ama yani tuhaf olur işte. belki direk o kadar uzunları çekici bulmuosundur fln (doğal seleksiyon gibisinden)

evrimsel acidan zurafa olsaydik evet birsey ifade ederdi..yani uzun boyluluk cekicilik ..

ama insanlar icin sosyolojik arkeolojik arastirmalar da boyle diyor

bayanlarda iri gohus dolgun kalcalar ve balik eti..kalcalarin dolgunlugu cikinti yapmasi degil tabiri caizse legen kemiginin genis olmasi dogurganlik sembolu..ole 34 beden ciliz siska..i iih...

erkeklerde androjen kasli vucut tipi ..
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Aynı boyda da olsa kadının boynu, bacağı, göğüs yapısı farklı olduğu için hep daha uzun görünüyor. Ve tabi saç etkisi de var..

propotions..

bol bol project runway seyrettim den..

bayanlarin giydiklerini erkeklere de giydirsen ole gozukuyor..oo sutun gibi bacaklar diyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

ama insanlar icin sosyolojik arkeolojik arastirmalar da boyle diyor

bayanlarda iri gohus dolgun kalcalar ve balik eti..kalcalarin dolgunlugu cikinti yapmasi degil tabiri caizse legen kemiginin genis olmasi dogurganlik sembolu

damızlık mı alıyoruz hatun mu belli değil
şu yukardakiler bana itici geliyor yahu

sıska olmasın da estetik ince olsun hmmps
Sosyal ağlarda paylaş

abi iste ihtiyaca binaalen degisiyor begeni..cok degil bundan bi 50 60 sene oncesine kadar dedigim vucud tipi gozdeydi..

tibbi olarak da dusununce siska kadin tipinde hormonal problemler kol boyu polikistik overidir dismenoresidir infertilitesidir..

eskilerin bir bildigi varmis diyesi geliyor insanin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...