Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

Abi desktopu dolap altına, gizli bölmeye gömme dolapa filan koyun.GÖzükmesin hiç sadece monitör olsun.

O şekil belki koyarsınız...

Evet bizde böyle düşündük o zamanlar, ki ben buna ikna olmuştum. Suark kendi kendine soğudu sonra bu fikirden.. Kocaman kasa ve monitor arka odada yalnızlığa terk edildi..
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşanamayacak solan konseptine karşıyız zaten biz. Salon=yaşama alanı ama tabi belli limitleri ve belli kurallar olacak.
Eşi bilgisayar oynamayı sevmeyenler için en can Alıcı tavsiyem sessiz clickleyen Mouse edinin. Evet siz belki drowla orb walk yapıyorsunuz ama o ses eşiniz tarafından bu adam mal mı Mouse a niye saniyede 20 kere tıklamaya Çalışıyor olarak algılanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de ses sistemi fln kurmak yalan bilgisayara. direk kulaklık ftw. (logitech x-540 var öyle yatıyor dolapta kuzu kuzu)

ha tabii mekanik klavye de yalan. hele "gece oynama izni" olan takım için.

evin büyük olması ve yatak odası ile bilgisayar odası arasında mesafe olması da büyük bir artı. zira siz gece takım arkadaşınıza komut verirken ve geyik yaparken eşiniz "yeter ama sesiniz" dediğinde "beyler ben konuşamıom artık" demek azıcık karizma bozucu
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi zahmet oyun oynayan adamla birlikte olamayacağını düşünen kadın o adamlar evlenmesin zaten, aynısı erkek için de geçerli, birbirinizin huylarını kaldıramıyorsanız olmasın öyle evlilik

oyun oynayan adam oyun oynar, bitti

sanki daha önce oyun oynamıyormuş da evlendikten sonra başlamış gibi davranmasınlar veya "evlendikten sonra bırakır" diye kendini de kandırmasın

sadece oyun oynamak için söylemiyorum, en nihayetinde ne kadın ne erkek ikisi taraf da huylarından vaz geçmez ama bir ortak noktaya gelinir ha evli değilken gelinemiyorsa evlendikten sonra da gelinmez
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

bir de ses sistemi fln kurmak yalan bilgisayara. direk kulaklık ftw. (logitech x-540 var öyle yatıyor dolapta kuzu kuzu)

ha tabii mekanik klavye de yalan. hele "gece oynama izni" olan takım için.

evin büyük olması ve yatak odası ile bilgisayar odası arasında mesafe olması da büyük bir artı. zira siz gece takım arkadaşınıza komut verirken ve geyik yaparken eşiniz "yeter ama sesiniz" dediğinde "beyler ben konuşamıom artık" demek azıcık karizma bozucu

>:D< Bide şey vardı.. Kulaklıkla eğitim falan veriyordu Suark birilerine. Uzayda mı gemi de mi ne geçiyodu oyun. Bi dinleyebilir miyim demiştim - 8 - 10 tane koca koca adam konuşuyor...

- abi şimdi şunu nasıl yapıyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...