Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yayın boş

Dagger

Öne çıkan mesajlar

ya biri telefon edip uyandırsın şu herifi[hline]Not: Chem msg atma!
Chemical, 05 June 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
neblim atlıoz işte
Forum dimi burası? yoksa özelmi konuşuyorsunuz? etrafa açık bi forum burası dimi? e altına not koyun chem mesaj atma diye
---
Ra_d, 04 June 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
zed ye beni...:)
---
[Dagger v0.12b - Forum Auto Answering Program]
Sosyal ağlarda paylaş

Download falan açmadım bu bir. İkincisi, özel mesaj gibi olaylara cevap vermememin nedeni ne biliyor musunuz? Komik gelecek ama biraz daha hızlı çalması için. ICQ'dan baglantiya gecebilirdiniz direk benimle. İki saattir forumlara bakmıyorum hemen hemen download açmayı bırakın...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Deli oluyorum şu anda ya postları okudum da. Bilip bilmeden 30 tane post atılmış deli ettiniz beni. Dışardan arkadaşlarım geldi, basketbola çağırdı, adamlarla gitmedim çalacak adam yok diye, icqdan ikiyol'a mesaj attım yerime geçmek ister misin diye taksime çıkıyorum dedi, yarım saattir arkadaşımla kavga ettim admin password vermedim diye, bağlantı yawaş diye çıkmak için passwordlu adam aradım yoktu, sonra da üstüne oturmuşum, download açıp playlisti bırakmışım oluyor ayıptır ama ya! Dial-up'ım ve bağlantım kötü, apexle de 2 saat 7 dakika olan çalma sürem boyunca hep konuşuyordum, ayıptır biraz saygı gösterin en azından ya.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

amma yüklenmişsiniz antimodes'a ya, yavaş biraz..

icq anonsuna gerek yok yahu popeye'nin verdiği adresten bakabiliyorsun zaten config'e yazmışsan.

nukem bir de recording ayarları penceresini açık tutup mikrofonu devreden çıkarsan şarkılar çalarken konuşmayınca da şu cik cik icq seslerinden kurtulsak.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...