Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ask mi seks mi

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

bazı savaşlarda seks yapıldığı söylenir. müslümanlık yayılmadan önce. evet var böyle bir şey. ayrıca aşk da varmış eskiden fransa da olmuş ilk birisi aşık. sonra dünyaya yayılmış. parfüm de fransadan gelmiş aşık oolsun insanlar birbirine dünya şey olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

çok derin bir konu aslında. Hayatın anlamı cinsellik zaten. House of cards'da bir yunan düşünürden alıntılıyordu ya, hayat seks üzerine kurulu, aksiyonun kendisi dışında. Her şey sosis şeftaliye giricek mi girmiycek mi, orda flörtleştim bişey oldu aman noluyo bu içimdeki kıpırtı güdüleri nedir üzerine yani.

seks ihtiyaç mı, evet hayvan güdülerimiz var ne kadar insan gibi düşünsek etsek de azıyoruz. Ama bakıyosun aynı seks kavramı aşık olduğun kişiye aşkını göstermek, vücutların bir olması, üreme aktivitesi anlamına da geliyor. Ufak bir çelişki var ama aslında yok gibi çok gri bir bölge. Çok çok derin mevzu yani. Seks olmasa sen ben insanlar, ve dünyada hiç bir canlı olmazdı. Dünya olmazdı.

Oturup düşünürsen işin içinden çıkamazsın. Nimetlerinden faydalanıp işini görüp geçeceksin, kafayı taktın mı işin kötü.

cok guzel yazmissin
abi ask boyutu cok garip mesela suanda uykuya gitme sebebim yarin kizi gorup sarilabilicek olmam
mesela bu baska bir kiz olsaydi sevismek icin umrumda bile olmazdi sabahlardim gider cakar gelip uyurdum

ama asik olunca karsindaki seni daha iyi yapiyor adeta kendine daha fazla ceki duzen veriyosun belli bir sure sonra bu durum degisebilir tabi ama asil o asik oldugun zaman ve asil o askin doruk noktalarini yasadigin zamanlar hayatta binlerce seksin vericegi hazdan daha fazladir benim icin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...