Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinema odası için aydınlatmalı logolar

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

- Tahta çevçevesini yaptırıcam
- Uygun çerçeve boyutunda cam kestirip, bu logoları cam üzerine çizdiricem
- Camları monteleyip içerisinde led aydınlatma döşeyerek tek bir fişe bağlı olacak şekilde bir sistem kurucam

böyle sanırım anlattıkların ama bunları 3 farklı kişiye yaptırsan (marangoz, tabelacı, elektrikçi) saçma sapan bir fiyat çıkar.

bun logolar tek şekilde olabilir. yokmu hazırını satan bir yer bilen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yer buldum adam şöyle dedi; pleksiglass'a cnc makinası ile çizim yaparız, bunu kumandalı rbg alet ile aydınlatırız dedi.

Şu şekil;
http://www.tabelasanat.com/FileUpload/bs148865/UrunResim/7139319.jpg

rbg led dahil tanesi için 60tl dedi. Fiyat güzel gibi gerçi 4-5 tane yaptıracağım için indirimde alırım. Ancak adam CNC makinası için hangi şekil basım yapılacaksa onu bir şey formatında bize getirmen lazım dedi. .DRW mi .DCG mi öyle bir şey dedi. Adamın telefonu yok sadece yerini biliyorum tekrar sormak için oraya gitmem lazım.

Bu cnc makinasının formatını bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

işletmeyi kapatmasam benim distribütörlerden birinde bunlardan bolca vardı. seven'daki haç olayına kadar vs. güzel stokları vardı da afsdsd

yine de kendin ucuza yaptırırsın işte ilgilenen var. firmalardan alma lisansör parası vs. derken fiyatlar katlanıyor. ha bir de türk gümrüğüne haraç veriyorsun vs.
Sosyal ağlarda paylaş

DWG dememiştir... dxf demiştir ...

yani EPS de olur dwg de ai de

Sölye sıralayım cnc cilerle çok çalıştığımız için biliyorum bunların hepsini kabul ediyorlar:

eps
ai
dxf
dwg
3dm
ipt

Tabi bunlar onlarda hangi programlar yüklü olduğuna bağlı... ama genelde direkt autocad in dxf sini istiyorlar RAW olarak onu kabul ediyor CNC makinaları programsız olarak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...