Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlarda erkekler kadar aşık olurmu?

babayigit

Öne çıkan mesajlar

said:
Saeros, 17 Ocak 2005 09:26 tarihinde demiş ki:
croc, kul köle olma şeysi kişiden kişiye değişiyor yalnız.

kadinlari mutlu edin ve azcikda olsa ruhlarini oksamasini bilin bakın nasıl kole oluyolar size.:-D[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 17 Ocak 2005 10:18 tarihinde demiş ki:
croc:

erkekler daha çabuk aldatıyor diye az mı sevmesi geekiyor?

Hangi erkek anlatabilir ki bana kızlar daha yoğun yaşar daha çok sever diye ? hiç kız olmuş mu?

aldatma konusuna gelince çok fazla seviyor olabilir hem de çok. diğer kısım sadakata girer. senin anlattıklarından kızların
daha sağdık olduğu çıkar.

seven insan aldatmaz dostum.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crocodile, 17 Ocak 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
said:
croc:

Hangi erkek anlatabilir ki bana kızlar daha yoğun yaşar daha çok sever diye ? hiç kız olmuş mu?

aldatma konusuna gelince çok fazla seviyor olabilir hem de çok. diğer kısım sadakata girer. senin anlattıklarından kızların

seven insan aldatmaz dostum.

Doğru, seven adamın gözü dışarıda olmaz, hiç yoktan sewgilim örenirse nabarım ben diye korkudan gözünün ucuyla bile bakamaz oraya buraya. Tabi şimdi kızlar öyle olmuşlar ki croco herşeyi affediyorlar, deli oluyorum. Basın dtüne tekmeyi öyle kalsınlar ortada. Bir de bi güzel rezil edin. Çok kıymetli birşeylerini de kopartın sizin için çok önemli biri idiyse, ihanetiyle deliye döndüyseniz. Kahkahalar atarak uzaklaşın. *HAHAHAHAHA!* :D Şikayet ederse de oraya buraya zorladı diye büssürü şey uydurulur, yine dt olur. Bir daha da kimseyi aldatmayı birakin, kimsenin yanina yaklaşamaz bile. Ohh olur. Benim bir kız arkım erkek arkadaşını böyle korkuttuğunu söylemişti, ne gülmüştüm :D "Hele bir çakarsaaaam, güvenle herşeyini elime teslim ediyorsun, kopartıverrim allama!" diyormuş. Ehuhehhehe! Way be! İmreniyorum böyle kızlara. (Not: şaka yapıyormuş tabi :) )[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 17 Ocak 2005 12:47 tarihinde demiş kiDoğru, seven adamın gözü dışarıda olmaz, hiç yoktan sewgilim örenirse nabarım ben diye korkudan gözünün ucuyla bile bakamaz oraya buraya.

ahahahaa. seninde niyetin belli demekki aldatmamayı sevginden degil korkundan yapmazsın sen. :-D[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK

[Bu mesaj crocodile tarafından 17 Ocak 2005 13:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben onu bunu bilmem. kadinlar her zaman erkeklerden daha duygusaldir. o yüzden askida sevgiyide erkekten daha iyi ve yogun yasarlar. gercekten sevilen bi erkekte bunu gayet kolayca anlar zaten.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK

[Bu mesaj crocodile tarafından 17 Ocak 2005 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crocodile, 17 Ocak 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
said:
croc:

seven insan aldatmaz dostum.

peki bişey sorucam. Aşk ve daha sonra onun yerini alan sevgi sence sonsuz mudur?[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yine kendi cevabımı veriyim de senin diyeceğini tahmin edebiliyorum : Sonsuzdur...

Peki yıllar sonra karşındaki kişi artık o sevdiğin aşık olduğun kişi değilse sen ne yapabilirsin? Yıllar o kişiyi alıp götürmüş adeta alakasız başka bir kişiyi getirmişse ?[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Seven insan da aldatir : Anlik bir kizginlik ; belki de bir anlik `durtu`lere yenik du$me. Bo$lukta hissettigin bir anda birinin o bo$lugu doldurmaya can atiyor olmasi...
Seven insan da aldatir.

[Kadinlar erkeklerden daha duygusal degillerdir. Bazi kadinlar bazi erkeklerden daha duygusaldir, bazi erkekler ise bazi kadinlardan daha duygusaldir.][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

Hayir, a$k sonsuz degildir. Sevgi sonsuz degildir. Hepsi guvenin gittigi yere kadar vardir. Sonrasinda yoktur. Verilen sozler hep guven kalkani saglamken gecerlidir. Sonrasi yalandir. Hicbir soz verilmemi$, hic sevilmemi$tir...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 17 Ocak 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
Ben yine kendi cevabımı veriyim de senin diyeceğini tahmin edebiliyorum : Sonsuzdur...

Peki yıllar sonra karşındaki kişi artık o sevdiğin aşık olduğun kişi değilse sen ne yapabilirsin? Yıllar o kişiyi alıp götürmüş adeta alakasız başka bir kişiyi getirmişse ?

tabiki yıllar karsindaki kisiden biseyler alıp goturecek ama unutmaki senden de goturecek. ama ben anladimki galiba benim sevgi anlayisim sizinkilerden biraz daha farkli.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

olmak yada olmamak işte bütün mesele bu :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.

[Bu mesaj Horrible tarafından 17 Ocak 2005 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence kızlar da erkekler gibi aşık olur.(ki ben daa hiç olmadım)
ama bazı kızlar çok şüpheci ve kıskançtırlar bu olaylar aşklarını köreltebilir.bazıları da şıpsevdi olurlar zaten onlar erkek görmesin...[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kaç insan tanıyorum karısını çok seviyor hatta yıllar geçmesine rağmen ona aşık ama onu aldatıyor. Ayrılmışlar o istese yine beraber olurum diyor ama şöyle bi durum var erkeklerin reddemeyeceği ancak karşı koyabileceği bi dürtüsü var. Bağlılık birazda insanın kontrolüne bağlı oluyor aşkı cinsel ilişkiyi hatta sevgiyi hiç aynı kefeye koymasak çok farklı şeyler bunlar[signature][hline]Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...