Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OZ

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
Hiç kaçırmam Oz'u ama bu haftakini izleyemedim.Said öldürülmüş olru mu böyle iş ya :(.Önce Adebisi şimdi Said geberdi Oz'un tadı kalmadı :P .[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 haftadır izlemiyodum bana arkadaşlar anlatıyolardı demekki gecen hafta gitmiş.Vah yazuk :([hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 04 May 2003 03:19 tarihinde demiş ki:
seinfield vardı o manyak diziydi
keşke yine yayınlasalar

kazaa'dan seinfeld in oz çekin.
shlinger,beecher,oreily,augustus seinfeld'de. DAHA NE İSTERİM..? ama bendeki sadece 3 dk maalesef .[hline]get bored..i wish for a real one.
Sosyal ağlarda paylaş

Kerim Sait benim diziyi en büyük s,eyretme nedenimdi ve televizyon karşısında bağrımya falan başlamıştım ben o öldürünce

gerçekten çok üzülüyorum saitsiz bir OZ seyredeceğime

ama dur bakalım nasıl gelişecek olaylar[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

oradaki ibneler çok komik ya adamlar hem yarma gibi hem kel hem de makyaj yapmış görünce kopuyorum hele bir tanesi var kafasında bin tane toka dolanıyor onu gödümmü koptum :lol: bir herifler çağırıyor lan homo buraya gel falan kopuyorum :)
adabisi iyidi o ölünce okadar izlemedim ama enson izlediğimde gardiyan manyak karı var bir tane ona koptum hasta ya tam su katılmamış manyak adamlarla zorla yatıyordu yatmıyınca herifleri copluyor valla cop daha makul gürünüyor.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 May 2003 10:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
en son gösterilen bölüm son bölümdü sanırım,bitti dizi.
Son bölümlerde aceleye getirdiler schllinger keller omar white cereal morales hepsini harcadılar :)
dizi belirsizlikle bitti,zaten belli bir sonu olamazdı.Kısır bi döngü.
Hayatımda izlediim en iyi diziydi sanırım,1. bölümden itibaren tekrar göstersinler e-mail kampanyası fln yapalım.[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 21 October 2002 01:55 tarihinde demiş ki:
Benim adamım Cereal, hani şu irlandalı O'Reilly nin ablak kardeşi.İkisinin bi düğünü dağıtma sahneleri vardı flashback.Ne karizmaydı bea . . .
Bide annesiyle babasını yiyen bi piskopat vardı, oda süperdi.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

Cereal'in kafayı yemeden önceki hali çok pis[hline]Silphatos Iceheart
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...