Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silmaril Uo

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Dün gece zindanları keşfetmeye giden oyuncularımızın peşine takıldık gizli gizli. Covetous zindanına gittiler, bazı yerlerin darlığından dolayı içeriye atla girilmiyor. Koşarak geçmeleri gerektiğini anladılar. İçeride yaratıklarla dövüştüler, para kazandılar ama en son güçlü düşmanları Orcish Brute hepsinin sonu oldu. Ölüm kaçınılmazdı onlar için.

foto

Oyuncularımızdan habersiz aldım screen shotları, umarım darılmazlar. Eskiyi özleyen kişiler aramıza birer birer geliyorlar, birlikte daha güzel bir server olmak için gittikçe büyüyoruz. Umarız sizleride aramızda görürüz.

Bu da bonus bazı arkadaşlar dövüş skillerini bitirip actiona çıkmaya hazırlanıyorlar.

Bunu paylaşmadan edemedim. Bunlar çok iyi bir grup ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

neyden düştü +12?

ayrıca komunite olarak çok suckssınız lan.

tili ye iki soru soruyorum cevap yok, sonra şebelek şebelek kal ort basıyor birşey demeden.

teessüf ederim

nerde oldu bu ya? öyle şey yapmam afk yımdır soru geldiğinde. sor soruları sor özelden sor skypetan sor
Sosyal ağlarda paylaş

Vesper altın madeni yemin ederim ne kadar scribe varsa orda kasıyolar. Parayı falanda bankaya atmıyolar kimse yok sanıyorlar ama benim ulaşamayacağım yer yok bilmiyorlar. Sağ olsunlar bugünde karnımızı doyurduk. Yakında kıllanıp yeni yerler keşfetmeye çıkarlarda nafile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...