Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alınık renkleri canlı güzel kaliteli tüplü tv (ist)

Drall

Öne çıkan mesajlar

led'lerin ikinci eli riskli göründü gözüme, alan 5 kişiden 2sinin garantiyle bi işi olmuş muhakkak. sıfırına da girmeye gerek yok şimdilik. dolayısıyla renkleri canlı, görüntüsü güzel bi tüplü tv arayışındayım 55 ekran civarı. var mı kıyıda köşede deponuzda duran bi sony trinitron falan? taksim ya da kadıköyde bi kokoreç bira ısmarlarım, yetmez derseniz evde biftek de pişirebilirim, bira da benden hatta

bu arada görüntüsü güzel ve fiyatı ucuz 32" ya da 28" led tvlerden öneriniz var mı? ikinci el al geç derseniz ucuz denk gelirsem onu da alabilirim sahibinden'de takipte kalıp
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte 28 ya da 32" güzel bişeye 250, bilemedin 300 falan veririm ama sahibindende şöyle bir gezinince bu fiyata ancak 22 falan alabiliyorum güzelinden, o sıkıntı o yüzden

tüplü de 30-40 liraya renkleri canlı güzel bişey alsam o da idare eder. ama dandik sunny ler falan değil de sony, panasonic vsnin güzel renkli modelleri var onlardan biri tabi
Sosyal ağlarda paylaş

oturduğun semtte televizyon tamircisi var mı diye bir sor komşuya veya esnafa. belli ki bilmiyorsun. onlarda yığınla çalışır durumda tüplü televizyon oluyor. çok uygun fiyatlara satıyorlar.

veya sokaktan geçen eskici görürsen aşağıya inip konuş. bir evden eski ve çalışır durumda televizyon çıkarsa senin evine getirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

evi öyle düzdüm zaten de tv tamircileriyle uğraşasım yok işte patide birilerinde varsa diye. yoksa da tüplüyü öyle yapıcam zaten sonunda, freecycle ve türevi şeylere de bakınıcam bi.

edit: http://tr.aliexpress.com/item/Big-Discount-Newest-2014-LED-Mini-Video-LCD-1080P-3D-Home-Theater-Projector-Full-HD-Proyector/1929646417.html?s=p

şu tarz bi projeksiyon kullanmış olan var mı? bi de buna hdmi'dan direkt teledünya'yı bağlayabiliyoruz de mi? gözleri kör ediyo mu bunlar? yoksa akmasa da damlıyo mu bi sene falan izletir mi film? yoksa anca sunum yapmak için falan mı kullanılır?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ebay.com/itm/1080P-Mini-HD-Multimedia-Projector-LED-Home-Cinema-Theater-AV-TV-VGA-HDMI-USB-SD-/400839935772?pt=AU_HomeEnt_Projectors&hash=item5d53ec071c

şu da olur misal. evde siyah perdeleri çekip yansıtsak keyifli film izlenir mi bunla? tüplü tvden daha az yer kaplar sonuçta. görüntü kalitesi leş mi olur, çok fan gürültüsü yapar mı? 3bin liralık hayvansı projeksiyonlarla karşılaştırmıyorum tabi, tüplü tvlerle falan kıyaslıyorum burda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Teledünyayı hdmi girişli monitöre bağlayabiliyo muyuz şimdi takıldı aklıma? Hdmilı monitör diye bişey var mı bi de sdf

Eğer varsa ve oluyosa o daha ucuza gelir herhalde ya, var mı öyle bi tavsiyesi olan?

Yoksa dvi to hdmi kabloyla mı bağlamam gerekir monitöre
Sosyal ağlarda paylaş

hdmilı monitörler de yeterince pahalıymış :( peki aynı fiyattaki tvden daha kaliteli olur mu görüntüsü? Eğer öyle olursa en azından alacak oldum mu monitör alayım.

Laptopın hdmi girişi sadece çıkış de mi? Ona bağlayıp ekrandan görüntü alamam yani sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...