Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzayı kim yarattı

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

Chemical said:

trolse iyi bi trol değil trol değilse iyi bir beyin değil ikisi de kötü ikisinden de vazgeçiyorum

gerçek değilmiş bu

Yok yani ateistsen cevap ver, Mesela diyorlar Allah kendi kendine varolamaz, peki uzay nasıl kendi kendine oluşuyorsa Allahın neden böyle olabileceğine inanmıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün inandıgım şeyi yarın inkar edebilirim insanım sonucta, terimler önemli degil ama pırpırım yok diye troll denmesi saçma. Celal şengör gibi insanların söyledikleri mantıklı geliyor hatta kendi kendimi yaratıcının olmadıgına inandırmıştım, ancak bu sorunun cevabını almadan tam kopamıyorum dinden, daha doğrusu ölünce karbon olmaya kendimi inandıramıyorum sanırsam :/
Sosyal ağlarda paylaş

atesbenicagiriyo said:

Bugün inandıgım şeyi yarın inkar edebilirim insanım sonucta, terimler önemli degil ama pırpırım yok diye troll denmesi saçma. Celal şengör gibi insanların söyledikleri mantıklı geliyor hatta kendi kendimi yaratıcının olmadıgına inandırmıştım, ancak bu sorunun cevabını almadan tam kopamıyorum dinden, daha doğrusu ölünce karbon olmaya kendimi inandıramıyorum sanırsam :/

egonu azalt biraz, senden cok daha buyuk ve kudretli insanlar geldi gecti bu dunyadan, cogunun kemikleri bile kalmadi neredeyse. hayatin dongusu bu ki hayatin bu kadar guzel olmasinin sebebi sonu olmasi zaten. olumden sonra ne oldugunu hickimse bilmiyor, karbon olucaz demek huriler var ile ayni duzeyde o yuzden baskalarinin dedigini degil kendi yaklasimini bul ve git ona inan.
Sosyal ağlarda paylaş

atesbenicagiriyo said:

Chemical said:

trolse iyi bi trol değil trol değilse iyi bir beyin değil ikisi de kötü ikisinden de vazgeçiyorum

gerçek değilmiş bu

Yok yani ateistsen cevap ver, Mesela diyorlar Allah kendi kendine varolamaz, peki uzay nasıl kendi kendine oluşuyorsa Allahın neden böyle olabileceğine inanmıyorsunuz

uzay sana kitap gönderip osbir çekme demiyor ama
kendi içinde mantıklı davranıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...