Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dolandırıcılık mı?

mokoko

Öne çıkan mesajlar

evet avukat bi tanıdıkla konuştum icra takibi başlatabilirler dedi 8 gün içerisinde itiraz edilmezse. emniyete gitmeden önce icra takibi ihtimalini kaldırmak için itiraz etmemiz gerekiyormuş. pazartesi günü fatura itirazını yapıp daha sonra emniyete ve tüketici mahkemesine gidicez.

diyecek bişi bulamıyorum hakkaten bu nedir ya
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

evet avukat bi tanıdıkla konuştum icra takibi başlatabilirler dedi 8 gün içerisinde itiraz edilmezse. emniyete gitmeden önce icra takibi ihtimalini kaldırmak için itiraz etmemiz gerekiyormuş. pazartesi günü fatura itirazını yapıp daha sonra emniyete ve tüketici mahkemesine gidicez.

diyecek bişi bulamıyorum hakkaten bu nedir ya

buraya yazip ifsa et birisinin basina gelirse yardimi olur. 8 gün cok az bir süre. vay serefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kargocu acaba aras kargo değildide herifler imza taklidi falan mı yapıcaklar diye düşündüm ama telefona aras kargodan mesaj falan gelmiş ürününüz şu şu şubemizdedir gün içinde teslim edilcektir falan diye. yarın kargoyuda bi aricam böyle böyle bişi oldu sisteminizde bu teslimat gözüküyor mu diye. pazartesi günüde resmi olayları başlatıcaz işte.

dikkat edin abi annenize ananenize falan tembihleyin yani şöyle şeylere dikkat etsinler.

sürekli küfürlü yazıp sorada siliyorum yani sinirlerim zıpladı şefersiz herifler. giden bi para yok gerçi durumumuz daha iyi heralde kart bilgisi verip patlayanlardan ama yine uğraş gerginlik boş yere saçmasapan ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

faturanın elinde bulunması yeterli.faturayı aldığını kargoyu imzalayarak onaylamış

bu arada dikkatli bakmasam hakkaten farketmezdim bile belki faturayı. adamlar tablet dedikleri o boktan şeyin kutu kapağının altına koymuşlar. görmesem tam gg olucak olay.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu kaşe mevzusu garip. adamlar kaşeyi alta basmışlar. alta basıncada kapalı fatura demek oluyomuş. yani ücreti tahsin edildi demekmiş. bu herifler yoksa kendileri dolandırıldı falan gibi bi tiyatro mu yapıcaklar? hani biz parayı alıcaktık bunu düzenledik böyle ama ödemediler falan diye. anlamadım hiçbişi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sacma abi. İsin boku cikip uzarsa telefon kayitlarina kadar gider olay. Anneninde tlf de soyledikleri belli.. Her sekilde kedilerine patlar. Fatura kestim gonderdim teslim aldin bittin gibi bir olay olamaz heralde.

Eger o faturalar vergi iadesi icin kullanilabiliyorsa onu yaparlar en fazla. Amaç ne yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...