Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üçüncü sınıf bir üniversite mezununun gözyaşları

lazerbulbul

Öne çıkan mesajlar

Abi cinsellik toplumun alt kimliğidir deniyor bir çok yerde. Zaten normal toplumlarda cinsellikte normal olacağı için ahlak anlayışı katkısı sınırlanmakta.

Bizdeki ise tam tersi. Bir nevi toplumun bilinçaltı yükleniyor buraya.

WoT döşerim de şimdi işteyim bi ara yazıyım :)

Kendime örnek aldığımda bak mesela güzel çirkin demiyorum.Çirkinler denk geliyo hep zaten, ama toplum bana erkek olmayı ve en büyük zevkin toplumsal gerekliliğin kadınla yatmak olduğunu dayattığı için istesem de istemesem de yapıyorum.Cinsel zevk değil psikolojik olarak bir tatmin bizimkisi.Yanındaki az bir rahatlama sonrasında yapmasaydım da iyiydi sanki düşüncesiyle paralel zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

ama toplum bana erkek olmayı ve en büyük zevkin toplumsal gerekliliğin kadınla yatmak olduğunu dayattığı için istesem de istemesem de yapıyorum.Cinsel zevk değil psikolojik olarak bir tatmin bizimkisi.Yanındaki az bir rahatlama sonrasında yapmasaydım da iyiydi sanki düşüncesiyle paralel zaten...

pardon fikrim geldi;

kadınlarla yatma isteğin toplumsal değil biyolojik. ister gen de, ister id de, sonuçta "erkek" "dişi" ile çiftleşme dürtüsüne sahiptir ki çoğalabilsin.

kadın/dişi ise çiftleşeceği erkeği seçerken belli özellikler arıyor o kadar. alfa erkeği. grubun en öne çıkanı. en güçlüsü vs vs.

toplum tarafından sana getirilebilecek şey sadece bir kadınla ilk birlikte olduğunda duyduğun "mission accomplished" hissi olabilir o kadar. çünkü zaten dürtü olarak erkek olabildiği kadar çok eş ister kendine. olabildiği kadar çok üremek için.

tabii benim nacizane düşüncem
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

izmir ekonomi diye bir yerdi

Ben de bu olayı anlamıyorum. Senko sen buraya para verip okumadın mı? Madem bu kadar kötü bir üniversiteydi niye okudun? Seçme hakkın da vardı yani, başka bir üniversiteye gitseydin? Niye her yere bok atıyorsunuz siz? Niye? Niye? Okuluma mükemmel demiyorum ama ben gayet memnunum. İyi derecede eğitim aldığımı düşünüyorum valla. Ayrıca ben bu okula sizin 1. sınıf dediğiniz bir üniversiteyi bırakıp geldim. Hadi siz sağdan soldan duyduğunuz bilgilerle bok atın da Senko sen niye bok atıyorsun ya, sen seçmedin mi bu okulu?

Anca konuya dahil olabiliyorum, çoluğumun çocuğumun rızkını dışarlarda yiyordum, pardon.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...