Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mave Amca

Mave

Öne çıkan mesajlar

Güzin abLaya rakip oLarak her türLü kişiseL probLemLeriniz hakkında danışmanLık hizmeti veriyorum :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

böLüşeLim

kızLarı bana ver erkekLeri sen aL :)

Ne de oLsa bir bayanın bir bayana akıL vermesi dünyanın en tehLikeLi işidir :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ban aLmıyorum , aLmak isteyene de mani oLmuyorum.

akLımın ermediği işLere burnumu sokmam :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

mave dayı en güseli[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

tamam tamam fbLiLere indirim yapıcam
onLarLa daha yakından iLgiLenicem :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 14 Ocak 2005 11:57 tarihinde demiş ki:
tulin ile caner evlenmeli mi

uyuyamiorum bunu dusunmekten bi yardim lazim

Medayanın yaratmaya çaLıştığı modern çağ asLı ve keremi , roLLerini unutup kapris yapmaya başLayan gençLer yüzünden fiyaskoyLa sonuçLandı.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen Mave Amcamız ile Güzin Ablamızı yarıştırıp,kimn daha iyi olduğunu saptayabilmemiz için bir genç kızımızın sorusunu yöneltiyoruz.Verilen cevaplara bakıp,halk seçer kimin daha iyi olduğunu:)
"Sevgili Güzin Abla ve Mave Amca
Ben İstanbul'da yaşayan,lise mezunu,güzel sayılabilecek bir kızım.Geçen hafta Rıfat diye bir beyle tanıştım.Rıfat,hem çok bilgili,hem çok zengin biri.Üstelik kırmızı BMW si var.Geçen gün,Rıfat beni ailesiyle tanıştırmak için evine davet etti.Mırın kırın etmeme rağmen çok ısrar etmesine dayanamarak gittim.Fakat evde kimse yoktu."Birazdan gelirler" dedi ve "Coca-cola içer misin hayatım" diye sordu.Ben de kabul ettim.Coca-cola içtik.Fakat bir süre sonra Rıfat uyudu.Ne kadar "uyannnnn" diye depiklesem de uyanmadı.Sizce böyle bir hastalığı olan birisiyle evlenmeli miyim?
Rumuz:Kırmızı BMW
[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
Sosyal ağlarda paylaş

SevgiLi Kırmızı BeMeVe

Bir kere erkek adam kırmızı renkte araba aLmaz , aLırsa işte öyLe eve hatun atınca sızar.

İkincisi her aiLesi iLe tanıştırmak isteyen adamın evine girersen
bir gün bu adamLardan siyah BeMeVe Li oLanı seni kötü yoLa düşürür haberin oLsun.

Üçüncüsü iLLaki birinin evine gideceksen önce bana geL , ben sana biraz yoL yordam , oturma kaLkma öğreteyim , sonra gidersin.

SevgiLer[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...