Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 senelik oyunculara ödül

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Players who are eligible have received an email at the address listed on their Battle.net accounts. If you did not receive that email, your account is not eligible for this gift.

These gifts were sent to physical addresses of eligible registered Battle.net accounts. To be eligible for this gift, a player must have created a World of Warcraft account within 60 days of the game’s release in America or Europe. Eligible players in America have received tracking information for the shipment of the gift.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim account beta dan beri var, hem US hem EU launchlarına katıldım hauea bakalım gelecek mi. Blizzstore danda yığınla şey aldım geldi (kitap, bardak vs) eh bir zahmetgelsin.

askerlik arası verdim bir ara =p ama millet ben kesintisiz oynamadım yinede geldi felan yazmış forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

18.04.2005'te başlamışım, TR'de olduğumuz için gelmezse ayıp, yok 2 3 ayla kaçırdıysam gene ayıp, baya 1 sene ile kaçtıysa zaten yapacak bişi yok :).

Eğer gerekliliklerde değişiklik yapmazlarsa sen 7 gün ile kaybetmiş durumdasın. Harbi ayıp olmuş.

11 Şubat oyunun çıkış tarihi, 60 gün içinde hesap açanlar diyorlar, bu da 11 nisan öncesi anlamına geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...