Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Californication klibi özentisi yami reklamı

Chemical

Öne çıkan mesajlar

allam özenmek bukadar olamaz
köprüyü özenmişler
hareketleri özenmişler
fikiri özenmişler
kamera açılarını özenmişler:)

ayrıca kaç yıl önce yapılan rhcp-californication klibinden daha düşük kalite ilede çekmeyi başarmışlar[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Sosyal ağlarda paylaş

heh cidden ben de benzettim ve dediğin gibi pek güzel de olmamış, ürünün adı da açmadı hani.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

tek farkeden ben değilmişim..

kınıyorum o reklamı yapanları..
ayrıca süper reklamlar çıkardığımız bu dönemlere denk gelmesi de gral bi ironi bence.bazılarında mentalite zerre kadar değişmemiş onu görüyoruz.halbuki reklamcı dediğin adam en başta orjinalliğe ve gelişime açık olmaya meğilli adam olmalı bence.

suxxor..[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

sevdiğim şeylerin kopyalarıyla karşılaşmak koyuyo bea...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

Reklam başlıyınca direk "Aha kopya!" diyip gülmüştüm ama köprü olayından sonra iyice yuh dedim.
Öyle ya da böyle; sonuçta beşiktaşı, köprü üzerinden anadolu yakasının manzarasını vs görmek hoş bir duygu iyi yapmışlar...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlamadıgım olay bu adamlar hıc mı dusunmuyo bızım bunu kopyaladıgımızı anlyacak adamlar cıkacak ve urunumuzun reklamının calıntı oldugunu etrafa duyurursa zarara gırerız satıs yapamayız dıye.

Yoksa cogunlugamı oynuyo bunlar ya nedir yani.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

californicationda orjinal diilki
pepsi man
bi araaba yarısı hangisi bilmiorm
cool borders vs.
booyle bikac oynun bileşiminden oluşmuş bişi mesela pepsi man oynayanlar varsa içinizde anthony kiedisin kostugu acıların falan tamamen aynısı oldugunu farkedebilirler[signature][hline]slash kotu solo yazmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 17 Ocak 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
californicationda orjinal diilki
pepsi man
bi araaba yarısı hangisi bilmiorm
cool borders vs.
booyle bikac oynun bileşiminden oluşmuş bişi mesela pepsi man oynayanlar varsa içinizde anthony kiedisin kostugu acıların falan tamamen aynısı oldugunu farkedebilirler

Test drive[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...