Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sildimk

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

napim bu cocugu anlamadım ki,sağda solda sıkıştırıp lölö yapacak diye korkuyorum denyonun biri

ama herifte zerre geri adım atmıyo

daha bunun gibi 100 tane mevzusu var

hatta yaptığı bi salak trollüğe emniyet,ergenekon,mit,pkk fln dahilk oldu,true story,ama burda anlatabilceğimi sanmıyorum asdf
o konuda tek diyebileceğim,haberlerde gördüğünüz hiçbişiye inanmayın aga
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

ilgi çekmeye çalışıp karı kız bulma çabası.

sanmıyorum
manitası var elemanın,güzel bi kız
manitası olmadan önce de yaşına göre iyi hatunlarla takılıyordu
lan dil kursuna gitti rus manita yaptı bu eleman nice gencin meme ellemediği yaşta,rus kız geldi buraya eleman rusyaya gitti fln değişik şeyler yaşadılar

karı kız mevzusu değil yani,zaten o yaştaki elemanların karı kız için böyle değil çok daha farklı teknikler denediğini biliyoruz hepmiz yani,ben trolle karı kaldıranı görmedim henüz

çevre dersen,vaaaar,kankuları farklı farklı ortamlardna arkadaşları var

ben sorunca niye yaptıgını "sosyolojipolitikaekonomiedebiyat yetti artık",ders calısmaktan mı yani anlamadım

kermit said:

zekasına hayran oldum biraderin kime çekmiş acaba

valla bana çekmediğini,okul tecrübelerimizin birbimize zıt oluşundan anlıyorum,ama nası bi zeka sıkıntısı var eleman boun'lu,anadolu lisesi mezunu fln
Sosyal ağlarda paylaş

o yaşlarda, yürürken zahmet edip yol vermeyenlerin önünden çekilmiyordum mesela. habire birileriyle omuzlaşıyorduk.

2 pardösülü abi ve pitbull larının önünden çekilmeyip, köpekle çarpışınca zirvede bıraktım bu hareketi. adamlar karakolun önünde girdiler bana ya. allahtan köpek insaflıymış, karışmamıştı.

o yüzden sen dalga geçiyorum sanma, şöyle bir hareketleri sebebiyle dayak yesin çiçek gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticikte troll kulliyatinin ilk sahifelerindedir fui sin tekmesi topigim. Su gorduklerinin %95i telef oldu o topicte. Kardesini yanima gonder. Evimin isini yapsin karin tokluguna 2 3 sene calissin benden art of trolling ogrensin. Su an kardesin troll kanseri olmus gibi gorunuyor cunku durum o kadar vahim.

3 4 yil sonra hassiktir lan trollenmisim dedirten adami fena degildi aramiza hosgeldin diye egitime alan troll orgutleri var etrafta. Bu is ta sumerlere dayanan bir sanat.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

o yaşlarda, yürürken zahmet edip yol vermeyenlerin önünden çekilmiyordum mesela. habire birileriyle omuzlaşıyorduk.

2 pardösülü abi ve pitbull larının önünden çekilmeyip, köpekle çarpışınca zirvede bıraktım bu hareketi. adamlar karakolun önünde girdiler bana ya. allahtan köpek insaflıymış, karışmamıştı.

o yüzden sen dalga geçiyorum sanma, şöyle bir hareketleri sebebiyle dayak yesin çiçek gibi olur.

yok dayak yesini kötü algılamıyorum,haklısın yani,ondan korkutugumu ilk postta belirttim zaten

ona gerzek diyenlere biraz irite oluyorum ama sorun değil,belirttiğim gibi 18-19 yaşlarında kimsenin atom parçalamadığını bilfiil biliyorum,bu cocuk hayatı boyunca üstüne düşen her sorumluluğ ve fazlasını en başarılı şekilde üstesinden gelmiş bi cocuk,bi kere olsun "ders çalış" denmedi cocuga,boun'da okuyor,küresel bi firmada ücretli sstaj yapıyor fln,burda 2 nerd gerzek dedi diye takmamam lazım ama birader sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Paticikte troll kulliyatinin ilk sahifelerindedir fui sin tekmesi topigim. Su gorduklerinin %95i telef oldu o topicte. Kardesini yanima gonder. Evimin isini yapsin karin tokluguna 2 3 sene calissin benden art of trolling ogrensin. Su an kardesin troll kanseri olmus gibi gorunuyor cunku durum o kadar vahim.

3 4 yil sonra hassiktir lan trollenmisim dedirten adami fena degildi aramiza hosgeldin diye egitime alan troll orgutleri var etrafta. Bu is ta sumerlere dayanan bir sanat.

biraderi salla beni yanına alsana sempai
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Senin hatan kardesinin ozelini foruma acman oldu. Ayrica zeki biri olarak soyleyeyim abi. Uzgunum kardesin zeki falan degil. Caliskan olabilir ama zeki asla.

haklısın lan sildim

inş senin coluk cocuk kardeş kuzen fln o kadar "zekasız ama çalışkan" olur agatör

inan senin için iyi bişi diliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...