Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friend*Zone

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

arkadaş olup napıcanki

sdfs. bu mantaliteden kurtulmak gerekiyor ama cidden. 15-20 iken would bang olarak gördüğüm her kıza yürüyordum. olumlu ya da olumsuz sonuç farketmeksizin o insanı kaybetmiş oluyorsun. arkadaş edinmek sevgili edinmekten daha faydalı. sevgili illa bulursun.

friendzone olayı ise friendzoned diye bir şey yok bence. insan kendi kendini friendzone a atar. friendzone un kötü bir şeyi yok eğer ortada hakkaten ciddi bir hoşlantı sevgi besleme yoksa. sadece beğendiğin ve denk gelirse acımam türüyse ok ama öyle değilsefriendzone a girmeyiver bi zahmet.

kanka ayağı göt ayağı , kanka deme lazım olur'u falan çok benimsemişiz o yüzden tribe giriyoruz. 2 sevişeceksiniz 3-5 ay flört edeceksiniz diye insan kaybetmenin gereği yok. bunu tartmak lazım ona göre dalacan friendzone a.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Kız beğense bile sen friendzone friendzone diye bakıyorsan napsın yani. Ancak açar çekmecesine koyar.

-Burcucum bir kahve içeriz artık.

Kahveyle beraber hazır indirimdeyken hayatının kazığını da yersin böyle işte.

bu arada şu kesinlikle doğru. sen nasıl yaklaşırsan onu buluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bir grup kadin var. Zaten seksini yapiyor doya doya. Iyi kalpli durust duzgun bir erkekle tanistiginda arkadas kalmaya calisiyor onunla hosuna gitmis olsa da o kisi. Diyor ki kadin beyninde ben 2 3 sene daha yasarim eglenirim. Sonra bununla evlenirim diyor. Ya da ciddi bir seyler yasarim. Ama iste salak dusunemiyor ki o adam seni o kadar gordukten sonra ne yapsin. Icinde uhde kalan seksini yapiyor sonra kizi birakiyor. Sonra kiz da bu erkeklere guven olmaz diyip tripleniyor. Ulen salak. Senin ettigin iskenceye az bile yapiyor o. Ben olsam haroine kokaine alistirir oyle terk ederim. Insanin yillari calinir mi bu sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Bir de bir grup kadin var. Zaten seksini yapiyor doya doya. Iyi kalpli durust duzgun bir erkekle tanistiginda arkadas kalmaya calisiyor onunla hosuna gitmis olsa da o kisi. Diyor ki kadin beyninde ben 2 3 sene daha yasarim eglenirim. Sonra bununla evlenirim diyor. Ya da ciddi bir seyler yasarim. Ama iste salak dusunemiyor ki o adam seni o kadar gordukten sonra ne yapsin. Icinde uhde kalan seksini yapiyor sonra kizi birakiyor. Sonra kiz da bu erkeklere guven olmaz diyip tripleniyor. Ulen salak. Senin ettigin iskenceye az bile yapiyor o. Ben olsam haroine kokaine alistirir oyle terk ederim. Insanin yillari calinir mi bu sekilde.

Ver elini öpem abim benim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...