Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dimmdrive :: Gaming Ramdrive @ 10,000+ MB/s

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Bunu steamde yeni gördüm. Yazılım bölümüne de açmak istemedim açıkçası, en bi çok bu bölümü ilgilendiriyo bana göre.

Bunun gerçekten birşeyleri farkettirebileceğine inanası gelmiyo insanın ama bu işleri bilen arkadaşların yorumunu almak istedim. Nedir ne yapar da bunu vaadeder bi program? Ya da "ohoo bu zaten var ki welcome to the internet" türevi bişe midir?

http://store.steampowered.com/app/337070/
Sosyal ağlarda paylaş

ramdrive olayı benim bildiğim ram'in bir kısmını sürücü olarak atama ve buraya oyun kurmak. ama muazzam ram lazım tabii ve yüklenecek oyun da çok büyükse malum imkansız. :)

ama cidden ssd varken bence de çok anlamlı değil zira oyunları yüklemelerde random access'ten ötürü en çok zaman kaybı, ssd de bunu aşıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yani bi sistem için ufak SSD kullanıyorum, bi de oyunlar için büyük SSD var, herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum bu programın yaptığını iddia ettiği anlamda ama yine de merak ettim standart bi sistemde ciddi farklar yaratıyosa misal şirketteki bilgisayara yükleyip can çekişen bilgisayarı iyileştirmiş olurdum fazla masraf etmeden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...